Rychlý kontakt po telefonu
777003124 & 607951179

Gyeon Q2 Rim 30ml keramický sealant na kola

4 ks
Gyeon2469

979 
(včetně DPH)

40 dní na vrácení zboží bez udání důvodu

Poštovné po ČR zdarma u objednávek nad 500,-Kč

Garance nízkých cen

Kamenná prodejna autohifi Hradec Králové


Gyeon Q2 Rim 30ml keramický sealant na kola: Speciální keramický nanopovlak na disky kol, odolný vysokým teplotám.

+

Gyeon Q2 Rim 30ml keramický sealant na kola: Speciální keramický nanopovlak na disky kol, odolný vysokým teplotám.

ODOLNÝ VYSOKÝM TEPLOTÁM

Kola, těsně po motorovém prostoru a výfucích, jsou součásti, které jsou nejvíce vystaveny vysokým teplotám. Q2 Rim má schopnost odolávat teplotám přesahujícím 300 stupňů Celsia bez jakéhokoliv ztráty svých původních vlastností. Skutečnost, že je tento keramický povlak zaměřen výhradně na disky kol, je výhoda a představuje novou úroveň kvality v oblasti ochrany kol, zejména ve srovnání s konvenčním syntetickým voskem.

VHODNÝ PRO VŠECHNY TYPY KOL

Existují různé typy disků kol dostupné na trhu, lakované mokrou barvou, práškovým lakem, eloxované nebo leštěné. Q2 Rim je vhodný pro ochranu kteréhokoli z nich.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ A VYSOKÉ SAMOČISTÍCÍ SCHOPNOSTI

Podobně jako u jiných nanokeramických povlaků, Q2 Rim nabízí vynikající samočisticí schopnosti. To má za následek omezení doby nutné pro vyčištění kol, zejména těch s členitým designem. Q2 Rim chrání kola před nadměrným usazováním prachu z brzdového obložení a usnadňuje pravidelné mytí kol tlakovou vodou. S pomocí pH neutrálního čističe kol bude navíc celý proces mnohem jednodušší. Q2 Rim na rozdíl od jiných běžných řešení pro ochranu kol je také odolný vůči agresivnější chemii.

VYTVOŘEN VÝHRADNĚ PRO OCHRANU KOL

Q2 Rim je jediný produkt na bázi křemíku, který se věnuje výhradně ochraně ráfků. Jeho vzorec umožňuje dosáhnout bezprecedentních výsledků bez nutnosti kombinovat četné typy povlaků v jedné technologii.

ODOLNÝ

V oblasti ochrany kola je to trvanlivost, která potvrzuje špičkovou a efektivní povahu produktu. Náš ochranný produkt je odolný nejen vysokým teplotám, ale také proti agresivnímu prachu z brzdových destiček. Trvanlivosti 6 měsíců nebo 8000km by mělo být dosaženo bez námahy.

Objem: 30 ml

Hmotnost: 0.3 kg

Cena za 1ks

Základní vlastnosti

Výrobce:
Gyeon
Cena za:
kus

Nenalezeny žádné dotazy ani recenze

Napsat dotaz či recenzi

Akční nabídka Říjen 2017

Nenechá Vás chladnými

Dobré vědět