Rychlý kontakt po telefonu
777003124 & 607951179

Auto Finesse Rag Top Hood Protector 500 ml impregnace střech kabrioletů

31 ks
AFRTP500

439 
(včetně DPH)

40 dní na vrácení zboží bez udání důvodu

Poštovné po ČR zdarma u objednávek nad 500,-Kč

Garance nízkých cen

Kamenná prodejna autohifi Hradec Králové


Auto Finesse Rag Top Hood Protector 500 ml impregnace střech kabrioletů: snadná, rychlá a efektivní impregnace střech z plátna, tkanin a mohéru.

+

Auto Finesse Rag Top Hood Protector 500 ml impregnace střech kabrioletů: snadná, rychlá a efektivní impregnace střech z plátna, tkanin a mohéru. Vhodné pro použití jak v exteriéru, tak interiéru.

Ochranný bariérový sprej pro všechny druhy tkanin kabrioletů.

Navržen tak, aby poskytoval ochranu před silniční špínou a dalšími negativními prvky. Efektivně chrání proti UV záření a snížuje blednutí barev.

Návod k použití: Ujistěte se, že je povrch čistý a zcela suchý před aplikací. Nastříkejte jemnou vrstu popraškem a nechte uschnout. Pro nejvyšší efektivitu aplikujte 2 - 3 lehké vrstvy a nechte působit po dobu 2 - 3 hodin.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Rag Top patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.

Objem: 500 ml

Hmotnost: 0.55 kg

Cena za 1ks

Ukázka efektivity na střeše kabrioletu:

Základní vlastnosti

Výrobce:
Auto Finesse
Cena za:
kus
Dobrý den, ve 2 vrstvách je reálná výdrž cca 6 měsíců při standardním nájezdu do 3000 km / měsíc. Následné mytí můžete provádět standardním způsobem pokud možno pH neutrálním šamponem.
Dobry den, realna vydrzba po aplikaci treba 2-3 vrstev Rag Top od Auto Finesse na platenoi strechu? A jaka je udrzba prosim? Dekuji moc.
Napsat dotaz či recenzi

Akční nabídka Září 2017

Nenechá Vás chladnými

Dobré vědět