• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
Cyber Monday pro opozdilce

Cyber Monday nejen pro opozdilce

Jiří Karlovský
29.11.2021
0

Cyber Monday.. vlastně ideální šance pro ty, kteří zmeškali Black Friday. Historie se opakuje, kdy nás každé pondělí po Black Friday žádá několik desítek ne-li stovek zákazníků o dodatečnou slevu, protože jednoduše nestihli Black Friday. A nás to pak časově opravdu zabíjí. Letos tak protáhneme celou akci Black Friday i o pondělí.. Cyber Monday je zde! Slevy a vše se oproti víkendu nemění, nemusíte tak ničeho litovat.. Zopakujme si tedy, čeho můžete ještě v pondělí 29.11. využít.

Cyber Monday na autokosmetiku a detailingové příslušenství

1. Auto Finesse -30%
Auto Finesse je naprosto nejpopulárnější výrobce z naší nabídky. Není se naprosto čemu divit. Tak rychlý progress v kvalitě a rozmanitosti svých produktů se nevidí snad u žádného jiného producenta autokosmetiky. My letos evidujeme naprosto enormní nárůst prodejnosti, což jen odpovídá tomu, že to angličtí detaileři dělají prostě dobře. Kvalitní a prostě funkční produkt musí oslovit snad každého. A ten styl? Hm... Prvních 200 zákazníků navíc od nás dostane pěkné překvapení k dobru.

2. Soft99 -30%
Soft99 jsou japonští specialisté na tvrdé vosky, tekuté stěrače a mnoho dalšího. V zahraničí se navíc rozdávají k objednávkám ještě hrnečky. My Vás i o toto nechceme připravit. Objednáte-li si produkty tohoto výrobce v těchto dnech v celkové ceně alespoň za 699,-Kč, přibalíme vám parádní hrneček Soft99 automaticky do balíku také. Navíc máme připravenou pěknou hromádku přívěšků, klíčenek apod. Prostě japonská brutalita..

3. Gyeon -30%
Technologicky vyspělé přípravky z oblasti jižní Korei. Korea je známa produkcí těch nejkvalitnějších přípravků založených na přítomnosti Oxidu křemičitého (SiO2), které odolávají jakýmkoliv povětrnostním vlivům. Gyeon patři všeobecně mezi světově nejuznávanější výrobce a my Vám nyní nabízíme kompletní portfolio s 30% slevou

4. Work Stuff -30%
Work Stuff je opravdovým specialistou na detailingové příslušenství. Kbelíky, vložky, ručníky, utěrky, štětce a další. Naprosto bezkonkurenční kvalita zpracování a více jak luxusní design přivádí k nadšení téměř jakéhokoliv detailera. 

5. Wowo's -30%
Wowo's Detailing Car Care je výrobce špičkové ultimátní autokosmetiky, která perfektně zaplňuje mezery mezi produkty všech výrobců. Vyniká s kvalitou u produktů, na které převážná většina výrobců zapomíná, jako je například přípravek pro mytí bez vody, nebo i krémový vosk, který je aplikovatelný na povrch s teplotou až do 50 stupňů. Tedy možný snadno aplikovat i na přímém slunci. Wowo's vyvíjí produkty striktně na základě požadavků zákazníků a drží se hesla "vyrobeno detailery pro detailery".

6. ValetPro -30%
Snad nejoblíbenější anglická autokosmetika, která operuje v základních cenových relacích. A ačoliv se jedná o relativně levné produkty, jedná se o produkty, které jsou podporovány silným týmem, včetně interního výzkumu a praktického testování interními detailery, kteří následně pomáhají zákazníkům řešit problémy s čištěním vozidel.

7. Good Stuff -30%
Aby si přišli na své opravdu všichni, rozhodli jsme se zahrnout do Black Friday zahrnout i tak cenoově dostupný brand, jako je Good Stuff. Náš tip je pěkná výbavička v kombinaci Work Stuff + Good Stuff..

Nejoblíbenější tlaková myčka AVA Master P80

8. IMAO Parfums -30%
Imao Parfums je inovativní značka automobilových parfémů. Navrhují, vyrábí a prodávají řadu skutečných parfémovaných produktů pro automobily v podobách vonných karet k zavěšení, sprejích a nyní nově i difuzorech do ventilací. Vyspělé a podmanivé vůně do automobilu, které musí nachnout snad každého autombilového nadšence.

9. The Collection -30%
Specialisté na mikrovlváknové produkty z sousedního Německa. V jejich portfoliu naleznete skvělé a přesto cenově dostupné mikrovláknové utěrky, ručníky, rukavice a aplikátory. V akci Black Friday tak naprosto nekompromisní mikrovláknové příslušenství z kategorie "must have"!

10. AVA of Norway -30%
Produkty AVA of Norway a jejich záběr hravě překonávají smysluplnost a logiku používání jakékoliv konkurence. Díky 20-leté zkušenosti s vývojem produktů pro přední značky tlakových myček zakomponovali nejen zjevné problémy z pohledu prodejců, ale také to, jak zákazník vnímá své vlastní potřeby a vrhli se do vývoje svých vlastních vysokotlakých myček, které nyní můžete poznat pod názvem AVA of Norway (zkráceně AVA). Věděli, že chtějí nabídnout své znalosti v poskytování produktů, které jsou uživatelsky přívětivé a mají vysokou účinnost. AVA jednoduše čerpe z ponaučení z prodeje náročným zákazníků a z jejich stížností na omezený vývoj a nevyužité příležitosti. Tyto vysokotlaké čističe se stali takřka okamžitě opravdu velmi pulárním artiklem, nyní máte možnost využít bezkonkurenční 30% slevy!

11. Maxton Floor -30%
Modulární podlaha je novinka v našem sortimentu.. Podlahu je možné složit až z 12 typů barev samostatných dlaždic, barvy lze samozřejmě libovolně kombinovat. Díky struktuře dlaždic vytváří efekt šachovnice i v okamžiku, kdy je složena pouze z jedné barvy. Je tedy jednoduché podlahu perfektně zakomponovat do designu studia, prodejny, garáže či přizpůsobit Vaší výstavní prezentaci, nebo barvě vozu. Dlaždice jsou odolné vůči působení UV záření a je je možné zatížit vozidlem či prostředkem s celkovou hmotností až 40 tun. Okraje lze ohraničit nájezdovými lemy, které nejen že přesně ohraničí prostor, ale i ochrání okrajové dlaždice před poškozením při případném častém najíždění a sjíždění. Skvělý doplněk, který posune Vaši garáž, studio či prodejnu na zcela jiný level.

12. Poka Premium -30%
Příslušenství do jakéhokoliv studia, dílny či garáže. Exkluzivní a důmyslný design a stejně exkluzivní zpracování. Toto vše můžete očekávat od jakéhokoliv z produktů. Mezi vybavením naleznete veškeré police a držáky na leštičky, leštící kotouče, pasty, detailery či čističe, ale i další příslušenství, jako jsou maskovací pásky, štětce či kartáče.

13. Vertool -30%
Leštičky s vyjímečnou výbavou a efektivitou za více jak příjemné ceny. Asi takto bychom mohli definovat Vertool jako takový. Obzvláště Force Drive s nuceným orbitem těžko v dané ceně hledá konkurenci! V letošním roce se mezi orbitální leštičkou s kmitem 21 mm a a leštičkou s nuceným orbitem objevila i menší sestra pro 75 mm kotouče. Často s leštičkami pracujeme právě i my, a právě proto můžeme tyto kvality potvrdit díky vlastním zkušenostem!

Cyber Monday na autohifi, tlumící a odhlučňující materiály a montážní příslušenství

14. MTX Audio -30%
Reproduktory, zesilovače a subwoofery tohoto amerického výrobce jsou zajisté nejpopulárnějším výrobcem autohifi z naší nabídky. Letos nebudeme zbytečně zavádět vyjímky a v akci Black Friday můžete od tohoto výrobce zakoupit i celé reproduktorové sety dle typu automobilu.

15. DLS -30%
Špičkové komponenty švédských specialistů. DLS v mnoha ohledech upřímně milujeme a věříme, že vy jste na tom stejně. Poctivý a ničím nezkreslený zvuk perfektně koresponduje s heslem výrobce (Supernatural Sound) a nabídne požitek z hudby opravdu každému nadšenci precizního projevu.

Instalace luxusního zesilovače Helix V Twelve

16. BLAM -30%
Francouzský Blam je dítětem Guy Bonevilla. Komu je toto jméno povědomé zajisté ví, že právě Guy byl zakladatelem a hlavním vývojářem u mnohem známější značky Focal v sekci car audio. Je to již pěkných pár let, co Guy opustil tyto brány a šel svou vlastní cestou. Výsledkem jsou vlastní produkty, které disponují neuvěřitelnými poměry cena/kvalita. My máme tuto značku ve svém portfoliu již druhým rokem, máme za sebou desítky montáží a známe reakce všech zákazníků. Proto si dovolíme i například tvrdit, že Blam Relax 165 RX jsou naprosto nejlepší reproduktory pro montáž na autorádio na trhu a proto jsme přesvědčení, že právě o tomto výrobci v budoucnu ještě hodně uslyšíme.

17. Digital Designs -30%
Jednoduchá definice - superwoofery. Kdo jednou pozná sílu a razanci subwooferu od Digital Designs, těžko bude chtít v budoucnu cokoliv jiného. Sami je naprosto milujeme. Aktuální situace přeje všem požadavkům, které snad mohou vyvstat. Díky příchodu ucelené nabídky variant subwooferů Redline snad ani není možné, abyste nenašli kus, který by dokonale zapadl do Vaší sestavy.

18. SounDigital - 30%
Zesilovače s úchvatnou efektivitou a naprosto nekompromisním výkonem. Díky zahrnutí subwooferů od Digital Designs jsme toužili do naší nabídky zahrnout i kloudný pohon. Inspirovali jsme se hlavně v USA, kde vládnou výkonnostní soutěže dB Drag a jemu podobné. A pakliže se sami podíváte na rekordní hodnoty a sestavy vítězů, jsou použité komponenty naprosto dominantně obsazeny dvěma výrobci. Digital Designs a právě SounDigital.

19. Crunch -30%
Crunch je od roku 2001 součástí rodiny Maxxsonics. Nabízí širokou škálu produktů v rozsahu funkcí, ceny a výkonu, aby vyhovovaly jakémukoli designu. Společně s MB Quart, Hifonics a Autotek se jedná o autohifi stálice, které na evropském trhu zastupuje a modifikuje německý AudioDesign. Společnost Crunch Car Audio vytváří v mobilním audio průmyslu autohifi komponenty pro hlasitý zvuk už více než tři desetiletí. Crunch je značka, která existuje pouze proto, aby vám pomohla si užít skutečný hudební výkon v geniálním poměru vůči ceně.

20. Hifonics -30%
Již v roce 1982 byla založena společnost HiFonics. Jedna z nejúspěšnějších a nejpůsobivějších značek automobilového audio průmyslu. HiFonics se pyšní mnoha milníky, které byly dosažny během 40 let trvajícího příběhu. Počínaje legendární řadou VII, slavnou generací XI nebo obřím subwooferovým zesilovačem XX-MAXXIMUS s výkonem 10 000 Wattů, až po současné modely. Všechny řady zesilovačů spojují stejné vlastnosti - výkon a kvalita a.. opět výkon. HiFonics se stal synonymem pro úžasný výkon audio sestavy do auta.

21. Helix -30%
Prostě vášeň pro hudbu. Hudba se ve své rozmanitosti přímo dotýká srdce posluchače. Můžete téměř slyšet a cítit vášeň, když je zvuk reprodukován tak, jak to interpret zamýšlel. Z tohoto důvodu Audiotec Fischer vyvíjí audio produkty HELIX se stejným nasazením a přesností a koncipuje je jako jejich referenční zařízení. Hlavně zesilovače s integrovanými DSP procesory se snaží dohnat celý svět, nemají prostě naprosto žádnou konkurenci.

22. Match -30%
Skutečně premiové vylepšení Vašeho továrního audio systému. Produkty MATCH od Audiotec Fischer jsou speciálně vyvinuty jako řešení vylepšení hudebního přednesu ve vozech, kde není žádoucí měnit tovární uchycení reproduktorů nebo předělávání továrních kabelových svazků. Match přináší opravdový hi-fi zvuk do Vašeho auta tak jednoduše, jak je to jen možné, aniž byste se dotkli kouzla „originálu“. Vynikající zvuk díky nejnovější technologii DSP v kombinaci s chytrým konceptem plug & play pro snadnou instalaci – to je Match. Námaha při instalaci je snížena na minimum díky adaptérovým kabelům specifickým pro automobil. Systém lze stejně snadno „beze stopy“ odstranit, což je ideální, když musíte vrátit své leasingové vozidlo, nebo pokud chcete své auto později prodat.

Špičkové tlumiče vzduchového podvozku Grinds

23. VBF -30%
Skvělé tlumící a odhlučňující materiály, které používáme prakticky denně. A i právě proto víme, že nabízíme opravdu skvělý materiál v perfektním poměru cena/efektivita. V akci Black Friday je tento poměr prakticky nepřekonatelný!

24. CTK -30%
Špičkové tlumící, odhlučňující a termoizolační materiály, které používáme čím dál víc. Perfektní poměr cena/efektivita, navíc výběr z několika různých kvalitativních řad včetně řady odlehčené pro super luxusní instalace.

25. Four Connect - 30%
Instalační materiál, který jsme do nabídky zahrnuli před cca rokem. Dlouho jsme hledali něco, co by nás nadchlo a zaplnilo mezery mezi materiály, které již dlouhodobě používáme. Four Connect je instalační materiál, který musí nadchnout opravdu každého. Kvalitní signálové kabely, a kabely napájecí či reproduktorové, bezkonkurenční ukončovací terminály, pojistky v nekompromisních cenách. I díky tomu tento materiál nyní v našich montážích jasně dominuje.

I v rámci Cyber Monday můžete využít specialitky podniku.. :-)

26. Grinds Air -30%
Značkové vzduchové jednotky a managmenty a kompresory od německého výrobce Grinds Air. Za poslední 3 roky poznává masivněji hlavně západní Evropa kvality produktů od Grinds. My jsme si tohoto výrobce poprvé všimli v rámci nejluxusnější stance akce Raceism, kde jsme byli pozvání a kde právě Grinds je již třetím rokem hlavním partnerem. I díky tomu jsme měli tu možnost promluvit nejen s výrobcem jako takovým, ale i s majiteli desítky vozů osazenými vzduchovými komponenty tohoto výrobce. Nyní Vám přinášíme možnost zakoupit jednotky a managmenty vzduchového podvozku s luxusní 30% slevou!

Komentáře

Hodnocení zákazníků

Podělte se i o vlastní zkušenosti!
Budeme vděční, pokud zanecháte recenzi, ta může být užitečná pro ostatní uživatele našich stránek.
Přidat hodnocení

Zatím je zde prázdno..

Přidat hodnocení