• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
Limitované vánoční balíčky Auto Finesse

Limitované vánoční balíčky Auto Finesse

Jiří Karlovský
06.12.2021
0

Vánoce se kvapem blíží a my jsme si připravili opět něco speciálního. Ručně složené limitované vánoční balíčky Auto Finesse. Letos nejsme limitování obsahem balíčku od výrobce, obdrželi jsme přidělené počty prázdných balíčků a obsah tak záležel jen a jen na nás. Proto jsme každý z nich naplnili dle oblíbenosti a smysluplnosti.. Malý Selection se změřením na interiér. O interiér se přeci jen stará každý z nás.. Střední Collection na exteriér.. Ruční mytí je stále oblíbenější a využije ho každý, kdo má rád svůj automobil v lesku a bez škrábanců.. Na závěr velký Bundle na kompletní péči. Opravdová bomba pro opravdového nadšence.. Vánoční tématiku vždy podtrhne dvojice limitovaných vánočních závěsných vůní, která i přes uzavřený obal provoní celou místnost.. A co teprv poté v automobilu..

Vánoční balíček Auto Finesse Selection

Selection se změřením na interiér automobilu. Skvělá sada obsahující vysoce efektivní přípravky pro vyčištění, impregnaci a dokonce i následnou údržbu textilních a plastových částí automobilu. Auto Finesse Total snadno vyčistí povrch od jakýchkoliv nečistot, Dressle pak skvěle naimpregnuje veškeré plastové a pryžové částí a vrátí jim původní saténovou tmavou barvu. S Auto Finesse Spritz je poté snadná následná údržba s přiživujícím efektem nanesené impregnace, navíc s neustále přiživujícím antistatickým efektem. V balení naleznete i utěrky, aplikátor a hned 2 limitované závěsné vůně s vánoční tématikou. Veškeré vánoční sady Auto Finesse jsou ručně baleny, a proto jsou nabízeny v omezených sériích. V případě Auto Finesse Selection je k dispozici pouhých 30 kusů!

Vánoční balíček Auto Finesse Collection

Collection se zaměřením na exteriér automobilu. Citrus Power a Iron Out se postarají o skvělé umytí kol a předmytí karoserie. Auto Finesse Lather a Noodle mycí rukavice pak o luxusní kontaktní mytí. Sušení je radost díky skvělému sušícímu ručníku Auto Finesse Aqua Deluxe. Finální lesk a luxusní výsledek pak zaručí finální detailer Auto Finesse Finale v vyupgradované verzi Honey&Milk a nejefektivnější čistič oken Auto Finesse Crystal. Krom perfektní sady v balení naleznete opět hned dvojici limitovaných závěsných vůní s vánoční tématikou. Vánočních sad Auto Finesse Collection je k dispozici v počtu pouhých 20 kusů!

Vánoční balíčky Auto Finesse

Vánoční balíček Auto Finesse Bundle

Bundle je vlastně spojení dvou sad Selection a Collection dohromady, obohacený o luxusní hybridní vosk Auto Finesse Fusion a detailingovou tašku Auto Finesse Kit Bag. Zaměřuje se tak na kompletní péči jak o interiér tak i exteriér automobilu. Citrus Power a Iron Out se postarají o skvělé umytí kol a předmytí karoserie. Auto Finesse Lather a Noodle mycí rukavice pak o luxusní kontaktní mytí. Sušení je radost díky skvělému sušícímu ručníku Auto Finesse Aqua Deluxe. Finální lesk a luxusní výsledek pak zaručí finální detailer Auto Finesse Finale v vyupgradované verzi Honey&Milk a nejefektivnější čistič oken Auto Finesse Crystal. Každá aplikace tvrdého hybridního vosku se navíc postará o luxusní ochranu na dobu až 6 měsíců. V interiéru Auto Finesse Total snadno vyčistí povrch od jakýchkoliv nečistot, Dressle pak skvěle naimpregnuje veškeré plastové a pryžové částí a vrátí jim původní saténovou tmavou barvu. S Auto Finesse Spritz je poté snadná následná údržba s přiživujícím efektem nanesené impregnace, navíc s neustále přiživujícím antistatickým efektem. Toto vše můžete mít neustále po ruce díky detailingové tašce Auto Finesse Kit Bag. Krom bohaté sady v balení opět naleznete hned dvojici limitovaných závěsných vůní s vánoční tématikou. Auto Finesse Bundle je k dispozici v počtu pouhých 10 kusů!

Jak je to s dostupností?

Připravených je skutečně pouze 60 sad celkem. 30x Selection, 20x Colection a 10x Bundle. Ty budou dostupné jen do 26.12. nebo do vyprodání zásob. Máte tedy skutečně ojedinělou šanci darovat zcela vyjímečný dárek, který 100% nadchne každého petrolheada.

P.S. Krom těchto vyjímečných sad ale můžete vybírat i z našich tipů na vánoční dárek. Tipů, které jsme pečlivě vybírali a za které bychom se rozhodně nestyděli..

Komentáře

Hodnocení zákazníků

Podělte se i o vlastní zkušenosti!
Budeme vděční, pokud zanecháte recenzi, ta může být užitečná pro ostatní uživatele našich stránek.
Přidat hodnocení

Zatím je zde prázdno..

Přidat hodnocení