• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
Masakr jménem Black Friday je tu!

Masakr jménem Black Friday je tu!

Jiří Karlovský
24.11.2022

Je to tu.. 60% nabídky e-shopu v nekompromisních cenách. Nákupní šílenost, která v naší oblasti nemá obdoby. Akce Black Friday je napříč našim sortimentem a můžete ji využít od pátku 25. až do neděle 27.11.2022. Své si naleznete jak v odvětví detailingu, tak i v autohifi, a dokonce i v autodoplňcích. Nejedná se o žádné "pseudo" slevy, ale o pravdu neuvěřitelnou nabídku, která obsahuje to nej, co umíme.. Záběr je opravdu obrovský. Vlastně největší, co kdy byl. Od přípravků přes veškeré příslušenství v kategorii detailingu, reproduktory, subwoofery, zesilovače a dokonce i tlumící a odhlučňující materiál, nebo materiál instalační v kategorii autohifi. Navíc letos můžete využít i skvělé ceny na managmenty vzduchových podvozků Grinds, na Bluetooth reproduktory Pexman, nebo dokonce si postavit luxusní domácí kino s né méně luxusně vypadajícími a hrajícími nástěnnými reproduktory DLS Flatbox.

Black Friday na autokosmetiku a detailingové příslušenství

Auto Finesse -30%

Autokosmetika Auto Finesse v posledních letech jasně udává směr evropské produkce. Neustálý vývoj, atraktivní výsledky, snadnost aplikace a v neposlední řadě životní styl, kterým se angličtí specialisté prezentují, již zaujalo statiscíce uživatelů napříč celou Evropou. Po právu se právě Auto Finesse těší jak v ČR, tak i na Slovensku obrovské oblibě a je jasnou jedničkou na našem trhu. Auto Finesse se jasně specializuje na maximální zisk a funkčnost svých přípravků založených na přírodní bázi splňující normy vyrovnaného pH a co nejšetrnějšího chování vůči všem druhům povrchů používaných v automobilovém průmyslu. Proto jsou produkty vhodné pro používání jak u veteránských či historických vozů, tak i u vozů novodobých.

Přejít na kompletní nabídku Auto Finesse

Gyeon -30%

Gyeon je korejský specialista úzce se zaměřující na nejinovativnější keramické povlaky. Samozřejmostí je veškerá detailingová chemie a detailingové příslušenství spjaté s přípravou a následnou údržbou o vozy, motocykly či lodě ošetřené nano povlaky. Gyeon je jednoznačnou jedničkou na celosvětovém trhu mezi výrobci zaměřující se na povlaky s dlouhou životností. Navíc poskytujeme i certifikovaný program pro nejvyspělejší detailery, kteří po certifikaci tohoto výrobce mohou aplikovat svým klientům nejodolnější keramické povlaky či PPF folie. Vyzkoušejte i vy přednosti nejvyspělejších keramických ochran na světě.

Přejít na kompletní nabídku Gyeon

CarPro -30%

Zde to vlastně všechno začalo. Asi tušíte co - keramická ochrana. Jako lídr v oblasti nanotechnologií se CarPro snaží nabízet nejúplnější řadu vlastních produktů pro všechny účely péče o automobily. CARPRO bylo založeno v roce 2009 lidmi, kteří milují svá auta, s posláním zpřístupnit nadšencům výjimečné produkty pro detaily. Jejich vize a pokročilá technologie přinesly na trh povlaky jako CQUARTZ v době, kdy byly na západní polokouli tyto typy ochran vlastně neznámé. CarPro bylo původním tvůrcem nanotechnologických detailingových automobilých produktů a nadále masám přináší nové produkty a neotřelé nápady. Vše vyvíjené a vyráběné v Koreji.

Přejít na kompletní nabídku CarPro

Soft99 -30%

Japonští specialisté na syntetické vosky a tekuté stěrače od Soft99 se celosvětově proslavili díky nejoblíbenějším teflonovým voskům Fusso Coat a nejodolnějším tekutým stěračům Ultra Glaco. Jejich portfólio však plní více jak stovka produktů, které postupně přechází z tradičního japonského designu do designu evropského. Nyní Soft99 slaví výročí 30 let prvenství co se popularity a vývoje tekutých stěračů týče!

Přejít na kompletní nabídku Soft99

Angelwax -30%

Angelwax je již tradičním anglickým výrobcem autokosmetiky. Angelwax je malá skupina průmyslových chemiků, kteří na vývoji svých produktů spolupracují již více než 25 let. Během několika posledních let posunuli díky neustálému vývoji svůj záběr od tradičních přírodních produktů k aktuálně nejžádanějším keramickým či grafénovým ochranám. Zkoumají a vyvíjejí celou řadu detailingových produktů pro automobilový průmysl, které svými výsledky přímo ohromují. Mezi nejpopulárnější produkty patří například tekuté stěrače H2GO, koncentrát příměsi do ostřikovačů Clarity, nebo i proslulé křemičité vosky a jejich příslušenství známé pod názvem Enigma. Zvláštní pozornost si zaslouží i leštící pasty Resurrection, Regenerate a Redemption, které patří mezi nejvyspělejší leštící systémy na světě.

Přejít na kompletní nabídku Angelwax

ValetPRO -30%

ValetPRO začalo produkci již v roce 2005, když se pustili do vytváření vlastní řady profesionálních produktů pro detailing automobilů. Jejich sortiment je stále vyvíjen v souladu s ranými ambicemi: vytvářet produkty, které jsou spolehlivé, nákladově efektivní a snadno použitelné. ValetPRO je anglická společnost, která se nyní může pochlubit rozsáhlým sortimentem produktů pro čištění a ochranu automobilů, které se nyní vyváží do více než třiceti zemí. Prvotřídní produkty jsou podporovány silným týmem, včetně interního výzkumu a vývoje a praktickým testovacím týmem v čele s jejich vlastním interním detailerem, který na základě zkušeností posléze poskytuje všem zákazníkům podporu a pomáhá řešit jakékoli problémy s čištěním vozidel.

Přejít na kompletní nabídku ValetPro

Rain-X -30%

Již více než 40 let pomáhají produkty Rain-X řidičům na celém světě přelstít déšť, aby byla jízda ve vlhkém počasí bezpečnější a pohodlnější. Rain-X Rain Repellent poskytuje jasnou viditelnost ve vlhkém počasí, odpuzuje vodu z vnějšího skla, zatímco Anti-Fog eliminuje kondenzaci a zamlžování uvnitř vašeho vozu. Další produkty kombinují Rain-X Rain Repellent s čističem skla nebo i přísadou do ostřikovačů. V sortimentu je zahrnut výběr produktů pro údržbu a restaurování automobilových oken. Rain-X neustále rozšiřuje produktovou řadu v reakci na potřeby trhu, aby vám mohla přinést ty nejlepší a nejinovativnější produkty pro váš vůz s geniálním poměrem cena/výkon.

Přejít na kompletní nabídku Rain-X

Good Stuff -30%

Good Stuff jsou perfektní autokosmetické produkty pro začátečníky a pro uživatele, kteří se chtějí naučit starat se o svůj vůz. Vynikající cenové podmínky s více jak uspokojivými výsledky. Naučte se pečovat o svůj vůz s funkční autokosmetikou, která nezatíží Vaší peněženku, přesto vyčaruje úsměv na Vaší tváři! Good Stuff jednoduše propaguje myšlenku péče o auto a podniká mnoho aktivit pro zvýšení popularity péče v automobilovém průmyslu v Polsku a po celém světě. Prostřednictvím mnoha kanálů vytváří obsah takovým způsobem, aby mu porozuměl každý, kdo není obeznámen s tímto odvětvím. Vydává mnoho výukových materiálů, díky kterým získá užitečné a cenné znalosti o péči o vůz úplně každý uživatel. Good Stuff u nás představuje více jak vyspělý entery level detailingových přípravků pocházejících ze sousedního Polska, který i naprosto minimálně zatíží peněženky jakéhokoliv fanouška.

Přejít na kompletní nabídku Good Stuff

Work Stuff -30%

Work Stuff - evropský výrobce luxusního detailingového příslušenství, který se drží hesla "produkovat jen to nejlepší". Veškerý sortiment, tedy mikrovláknové utěrky, sušící ručníky, mycí rukavice či houby, detailingové kbelíky, vložky, víka a v neposlední řadě několik tipů detailingových štětců právem patři mezi absolutní špičku mezi detailingovým příslušenstvím! Veškeré utěrky, sušící ručníky, rukavice a houby jsou vyráběny v jižní Korei, která je známa svou nekompromisní kvalitou používaných materiálů. Zatímco běžná producenti dodávají zboží bez žádné přidané hodnoty, Work Stuff doplňuje své produkty i o pevné přepravní obaly, které dále poslouží k luxusnímu skladování. Work Stuff Vás prostě okouzlí nejen svou vyjímečnou kvalitou, zpracováním, ale i nevšedním designem.

Přejít na kompletní nabídku Work Stuff

The Collection -30%

The Collection - Premium Microfiber je německý producent špičkových mikrovláknových produktů. Nabízí Vám bezkonkurenční výkon za spravedlivé ceny. Utěrky, aplikátory a ručníky z mikrovlákna, které se nelepí, netvrdnou a ani nestrácí dech při dlouhodobém zatížení. Veškeré produkty The Collection jsou vyráběny z premiových mikrovláknových materiálů pocházejících z kolébky toho nejkvalitnějšího mikrovlákna - Jižní Korea.

Přejít na kompletní nabídku The Collection

BigBoi -30%

Bigboi je australský průkopník mezi vysoušeči automobilů, motocyklů či skůtrů. Své vysoušeče neustále inovuje a rozšiřuje jejich vlastnosti například i o vysávání. Před cca 2 lety BigBoi představil svůj první tlakový čistič, který se dlouhodobě těší obrovské oblibě. I ten se díky tomu brzy dočká své druhé evoluce. Brzy se můžete těšit i na novinky v podobě profesionální tlakové myčky, detailingových světel či elektrických tlakových nádob.

Přejít na kompletní nabídku BigBoi

AVA of Norway -30%

AVA of Norway je inovativní značka zaměřující se čistě na vysokotlaké čističe a veškeré příslušenství. Jejich produkty a záběr hravě překonávají smysluplnost a logiku používání jakékoliv konkurence. Díky 20-leté zkušenosti s vývojem produktů pro přední značky tlakových myček zakomponovali nejen zjevné problémy z pohledu prodejců, ale také to, jak zákazník vnímá své vlastní potřeby a vrhli se do vývoje svých vlastních vysokotlakých myček, které nyní můžete poznat pod názvem AVA of Norway (zkráceně AVA). Věděli, že chtějí nabídnout své znalosti v poskytování produktů, které jsou uživatelsky přívětivé a mají vysokou účinnost. AVA jednoduše čerpe z ponaučení z prodeje náročným zákazníků a z jejich stížností na omezený vývoj a nevyužité příležitosti.Neustále se vyvíjí a pracuje na výrobě uživatelsky přívětivějších, praktičtějších a efektivnějších řešení pro vysokotlaké mytí. Designéři a inženýři pracují ruku v ruce při hledání lepších řešení pro další zlepšování a budování značky AVA. Cílem je stát se nejinovativnější značkou na trhu vysokotlakých myček.Již nyní se může pyšnit heslem „... AVA znovu objevila zážitek z vysokotlakého čištění“

Přejít na kompletní nabídku AVA of Norway

Imao Parfums -30%

iDscent Imao Parfums je francouzský výrobce excelentních parfémů do automobilu. Imao Car Perfume, Spray či Diffuser jsou inovativní, kvalitní parfémy, kombinující know-how francouzských parfumérských velikánů iDscent z oblasti Grasse, která je považována za opravdovou kolébku parfumářských odborníků. Když parfém, tak francouzský, když francouzský, tak jedině od tamnější parfumářské jedničky. Všechny parfémy Scentway jsou vyráběny přímo ve Francii. Proto neváhejte a vybírejte parfémy iDscent Imao Parfums! Parfémy IMAO jsou k dostání v hned 3 provedeních. IMAO Car Perfume je vložen do exkluzivní pryskyřicové visačky s zaoblenými rohy. V případě IMAO Car Diffuser je parfém vložen do exkluzivní pryskyřicové vložky, která je vložená do ještě exkluzivnějšího obalu opatřeného klipem pro uchycení na ventilaci. IMAO Spray můžete nosit snadno i v kapse, tašce nebo ve vaku. Uživatel tak může vnést atmosféru oblíbené vůně všude a v jakémkoliv okamžiku.

Přejít na kompletní nabídku Imao Parfums

NexDiag -30%

NexDiag, výrobce měřičů tloušťky laku NexPTG, je polská produkční společnost, jejíž charakteristickým znakem je inovativní pohled na svět a automobilový průmysl. Díky kombinaci jejich znalostí a vášně pro automobily byli první na trhu, kdo vytvořil NexPTG bezdrátové měřicí zařízení pro zkoumání tloušťky lakování vozidel spolu se speciální mobilní aplikací, která komunikuje se zařízením iOS či Android díky modulu Bluetooth 4.0. Zavedení zcela nové kvality ve funkcionalitách produktů, přičemž zachování přesnosti měření a intuitivního ovládání pro koncového uživatele byla jejich reakce na stále vyšší požadavky trhu. Navzdory nepochybnému úspěchu první série modelů NexPTG se stále soustředí na rozvoj a obohacování jejich produktového portfolia.

Přejít na kompletní nabídku NexDiag

Liquid Elements -20%

Ucelená nabídka leštiček Liquid Elements včetně nutného příslušenství, jako jsou náhradní uhlíky či unašeče. Liquid Elements se dlouhodobě zabývá vývojem cenově dostupných leštiček, které jsou vhodné pro hobby uživatele či začínajícího detailera. Mezi hobby stroje se dají zařadit typy Liquid Elements T2000 V4 s výkonem 710 W a kmitem 8 mm či Liquid Elements T3000 V3 s výkonem 750 W s kmitem 10 mm. Vzhledem k tomu, že velikost výkmitu má vliv nejen na rychlosti chlazení laku, ale i na brusné schopnosti leštičky, je leštění s těmito stroji částečně namáhavější, jak s vyspělejšími přístroji. Do kategorie strojů pro začínající detalery můžeme zařadit leštičku Liquid Elements T4000 V2 a její větší odnož Liquid Elements T5000 V2. Obě leštičky disponují výkonem 950 W, T4000 standardním 5" (125 mm) unašečem a výkmitem 15 mm, T5000 pak unašečem 6" (150 mm) a výkmitem 21 mm. Mezi stroje zapadající již do kategorie vhodné pro detailery je AKU mini leštička Liquid Elements A1000 V4, která nabízí jak orbitální, tak i rotační pohyb a je díky unašeči 38 mm vhodná pro práci s 40 mm kotouči. Právě mini AKU leštičku můžeme zařadit do kategorie "must have".

Přejít na kompletní nabídku leštiček Liquid Elements

Black Fiday na autohifi, tlumící a odhlučňující materiály a montážní příslušenství

MTX Audio -30%

Společnost MTX Audio již více než 40 let vyrábí audio produkty do auta, které jsou navrženy tak, aby zlepšily zážitek z poslechu ve vašem autě. Jejich tým akustických a elektrotechnických inženýrů se věnuje výrobě nejlepších možných zvukových produktů pro váš vůz za ceny, která nabízí skvělý poměr efektivity vůči investici. Jako jeden z původních výrobců automobilových audio produktů na světě se MTX snaží zůstat na technologické špici mezi reproduktory do auta, subwoofery do auta a zesilovači do auta a tím plní jejich mantru „Serious About Sound™“. Reproduktory, zesilovače a subwoofery tohoto amerického výrobce jsou zajisté nejpopulárnějším výrobcem autohifi z naší nabídky. Letos nebudeme zbytečně zavádět vyjímky a v akci Black Friday můžete od tohoto výrobce zakoupit i celé reproduktorové sety dle typu automobilu.

Přejít na kompletní nabídku MTX Audio

BLAM -30%

Blam čerpe z více jak 25 let zkušeností s vývojem špičkových reproduktorů, které mají vyjadřovat jedinečný zvukový kocept zvaný "francouzský zvuk". "French sound" je jemná a velmi specifická rovnováha navržená tak, aby přesně reprodukovala střední detaily hudby při zachování všech emocí hlasu. Věrně reprodukuje dynamiku původní nahrávky, přitom pečlivě zachovává všechny přirozené nuance a čistotu hlasu, která oživuje hudbu, a to již od základních řad. Nová řada Signature společnosti Blam vyjadřuje Guyovy 25leté zkušenosti s prací s audiozařízením a designem produktů. Zcela jednoduše splňují veškeré ideály a cíle, které jsou stanoveny pro „French Sound“. Kompletní řada Signature se vyrábí výhradně ve Francii. Každá součástka je navržena ve francouzské laboratoři společnosti Blam, až poté ručně smontována a přísně testována a spárována v účelových dílnách.

Přejít na kompletní nabídku BLAM

DLS -30%

DLS je švédská soukromá audio společnost s vysokými standardy. Společnost DLS byla založena již v roce 1979 kolem vynálezu „nejmodernějšího“ policejního rádiového přijímače, který dokáže skenovat všechny frekvence. Již od začátku se DLS rozhodlo pro výjimečnou kvalitu sestavení a nejvyšší výkon, který je od té doby jejich známkou. Jejich příznak v názvu "supernatural sound" potvrzuje, že se jedná o měniče a zesilovače, které jsou také zaměřeny na co nejvyšší věrohodnost zvuku bez jakéhokoliv typického zabarvení. I díky tomu jsou tyto komponenty více jak často využívány v soutěžních vozech v celoevropské soutěži EMMA, či soutěžích ji podobných.

Přejít na kompletní nabídku DLS

DD Audio -30%

Digital Designs dnes známý spíše pod názvem DD Audio je americký výrobce nejbrutálnějších subwooferů na světě! Digital Designs ale nabízí subwoofery v široké výkonnostní a cenové škále. Od roku 1986 DD Audio navrhuje a vyrábí produkty pro každý aspekt audio průmyslu. Profesionální, námořní, mobilní, domácí, průmyslové a OEM aplikace. Jsou hrdí na svou roli americké designérské a výrobní společnosti, která nabízí vysoce kvalitní produkty pro opravdové masy. Dodnes ručně vyrábí ty nejlepší subwoofery na světě v jejich centrále v Oklahoma City v USA. Nedělají kompromisy, aby profitovali z nekvalitního vybavení nebo přesunem výroby do oblastí třetích zemí. Používají pouze ty nejkvalitnější dostupné komponenty, aby zajistili maximální výkon a dlouhou životnost produktu. Cílem společnosti DD Audio je vytvářet ty nejkvalitnější zvukové produkty, které jsou zaměřeny na maximální výkon produktu bez ohledu na délku potřebnou pro návrh nebo výrobní proces.

Přejít na kompletní nabídku DD Audio

Crunch -30%

Crunch je od roku 2001 součástí rodiny Maxxsonics. Nabízí širokou škálu produktů v rozsahu funkcí, ceny a výkonu, aby vyhovovaly jakémukoli designu. Společně s MB Quart, Hifonics a Autotek se jedná o autohifi stálice, které na evropském trhu zastupuje a modifikuje německý AudioDesign. Společnost Crunch Car Audio vytváří v mobilním audio průmyslu autohifi komponenty pro hlasitý zvuk už více než tři desetiletí. Crunch je značka, která existuje pouze proto, aby vám pomohla si užít skutečný hudební výkon. Crunch nese filozofii životodárného dechu, která uspokojuje naléhavou potřebu zesílit zvuk z jakéhokoliv zdroje. Je vhodná pro každého, kdo toleruje hudbu z jakéhokoliv zdroje včetně streamování mediálních kanálů! Správně jste pochopili, že se nejedná o produkty nesoucí se v duchu Sound Quality, ale o skutečnou hrubou sílu.

Přejít na kompletní nabídku Crunch

Ai-Sonic -30%

Ai-Sonic je finská značka zabývající se audiem v čele se skupinou nadšenců pro Auto-Hifi. Jejich mentalita pracovat s těmito produkty pochází z čisté vášně a vůle zvednout kvalitu a efektivitu vždy výše, než je tomu zvykem. Veškeré produkty AI-SONIC jsou navrženy pro lidi, kteří chtějí cítit celou dynamiku hudby a vychutnat si přirozený zvuk. V tomto směru chtějí konstruktéři nabídnout to nejlepší ze své uživatelské zkušenosti bez jakýchkoliv kompromisů!

Přejít na kompletní nabídku Ai-Sonic

Massive Audio -30%

Od roku 1999 je Massive Audio předním výrobcem vysoce výkonných audio produktů. Massive Audio položil své kořeny ve vysoce kvalitní reprodukci zvuku prostřednictvím vlastního inženýrství a odhodlání ke spokojenosti zákazníků. V dnešním průmyslu musí autohifi produkty vynikat nejen svou schopností přesně reprodukovat dynamiku hudby, ale také schopností integrovat se do systémů moderních automobilů. V očekávání těchto potřeb společnost Massive Audio představila řadu vynikajících produktů navržených pro nadšence, kteří nepřijmou žádné kompromisy, a přesto uznávají skutečnou hodnotu. V průběhu let rozšířili nabídku o profesionální a high-tech komponenty. Licenční divize FAMETEK™ společnosti Massive Audio uzavřela partnerství se společnostmi, jako je The BBC & CBS, což je oficiální licencovaný výrobce audio elektroniky, díky čemuž úspěšně pokračuje ve vytváření zábavných a vzrušujících funkčních autohifi komponent napříč celým portfoliem. Jejich produkty jsou výsledkem let zkušeností ve strojírenství, výrobě a důkladného porozumění tomu, co Vy, uživatelé, očekáváte od... „MASIVNÍHO ZVUKOVÉHO ZÁŽITKU.“

Přejít na kompletní nabídku Massive Audio

Four Connect -30%

Špičkový výrobce montážního autohifi příslušenství Four Connect zahrnující ve své nabídce distribuční bloky, pojitková pouzdra, napájecí kabely, signálové kabely, reproduktorové kabely a další příslušenství, bez kterého si již neumíme své montáže ani představit. Hodně rozmanitý sortiment, který zahrnuje i komponenty, které nevyrábí naprosto žádný jiný výrobce. Hledali jsme dlouho montážní materiál, na který je 100% spoleh. Four Connect plní veškeré naše nároky na kvalitu, navíc v více jak příjemných cenách!

Přejít na kompletní nabídku Four Connect

Vibrofiltr -30%

Skvělé tlumící a odhlučňující materiály, které používáme prakticky denně. A i právě proto víme, že nabízíme opravdu skvělý materiál v perfektním poměru cena/efektivita. Díky vysoké efektivitě a odměřeným výsledkům, které často překonávají i mnohem zvučnější jména je právě Vibrofiltr čím dál častěji využíván i v soutěžních vozech zaměřených na maximální SPL. V akci Black Friday je poměr cena/efektivita opravdu fantastický!

Přejít na kompletní nabídku Virbofiltr

CTK -30%

CTK je výrobce špičkových hi-tech polymerních tlumících a odhlučňujících materiálů do auta. Jejich továrna je vybavena jedinečnými, samostatně vyvinutými přístroji, které umožňují mobilitu technologického procesu a vyjímečnou kvalitu. Narozdíl od jiných producentů disponují i laboratoří, která monitoruje celkový výrobní proces, navíc neustále vyvíjí i nové. V jejich portfoliu naleznete materiály antivibrační, absorbční, izolanty a širokou škálu příslušenství. Veškeré materiály podléhají pečlivým kontrolám kvality, nepodléhají stáří, či hnilobě a jsou odolné vůči působení vody či olejů. Po právu jsou CTK materiály hodnoceny jako nejlepší na trhu, přinášející inovace a navyšující efektivitu v rámci tlumení a odhlučnění automobilů, které jsou díky těmto materiálům naprosto nekompromisní. Právě proto je již i my řadu měsíců používáme ve svých montážích autohifi či odhlučnění! Jsme i dokonce hrdi na to, že běžně naše montáže uvádí sám výrobce jako vzorové například na svých FB stránkách.

Přejít na kompletní nabídku CTK

Speciality podniku na závěr..

Grinds Air -30%

Značkové vzduchové jednotky a managmenty a kompresory od německého výrobce Grinds Air. Za poslední 4 roky poznává masivněji hlavně západní Evropa kvality produktů od Grinds, letos se s realizacemi roztrhl pytel i u nás. My jsme si tohoto výrobce poprvé všimli v rámci nejluxusnější stance akce Raceism, kde jsme byli pozvání a kde právě Grinds je již třetím rokem hlavním partnerem. I díky tomu jsme měli tu možnost promluvit nejen s výrobcem jako takovým, ale i s majiteli desítky vozů osazenými vzduchovými komponenty tohoto výrobce. Nyní Vám přinášíme možnost zakoupit jednotky a managmenty vzduchového podvozku s luxusní 30% slevou!

Přejít na nabídku jednotek a managmentů Grinds

DLS Home -30%

Jedinečný koncept Flatbox, navržený jedním z nejrenomovanějších švédských reproduktorových inženýrů, dobyl svět. Cílem návrhů je dosáhnout skutečného HiFi zvuku z malých, elegantních nástěnných reproduktorů, které se hodí do současné domácnosti, aniž by podlahu zaplňovaly svým prostorem a přivedenými kabely. Existuje několik vysoce oceňovaných modelů Flatbox, včetně aktivních subwooferů, které vám umožní zažít vaši oblíbenou hudbu s teplým a bohatým zvukem v plných detailech s bezkonkurenční plynulostí a čistotou. To vše doprovázené nepřekonatelným designem a provedením.

Přejít na kompletní nabídku DLS Home

Pexman -30%

Bluetooth reproduktory Pexman PM10 se zrodil díky vášni vyrábět skvělé reproduktory, které si můžete vychutnat kdekoli. Vyladěný zvukový profil reproduktorů zní skvěle v každé situaci - posilovna, sauna, pláž, terasa, kuchyně, párty nebo kdekoli, kde chcete. Na každou stranu reproduktoru je navíc přidáno studené světlo, aby se maximalizoval efekt „párty“ (pokud chcete, můžete ale světelný efekt vypnout). PM10 je odolný proti stříkající vodě, takže si ho můžete vzít do koupelny, sauny, na pláž nebo dokonce do deště.Představte si dokonalý večer se svými přáteli, kdy chcete jít do sauny nebo na pláž a chcete přitom poslouchat hudbu.. S PM10 jdnoduše můžete! PM10 je dodáván s odnímatelným popruhem pro snadné přenášení. Můžete si ho snadno vzít s sebou na procházky, cyklistiku, turistiku. Bez ohledu na to, kam jdete, PM10 jde s vámi!

Přejít na kompletní nabídku Pexman