• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
Montáže autohifi v zcela nové dílně CarMedia.cz

Nová dílna pro montáže autohifi u CarMedia.cz

Jiří Karlovský
06.12.2020
0

O naše služby týkající se montáží autohifi či odhlučnění je čím dál větší zájem. To nás opravdu těší a zároveň i motivuje posouvat vše dál a dál. Za poslední 4 roky jsme ušli obrovskou cestu, díky které neustále zdokonalujeme jak naší nabídku, tak i vybavení. V sekci uskutečněných montáží můžete shlédnout již bez mála 1000 realizací. Doba pokročila a tak můžeme směle napsat.. Nyní jsme schopni zrealizovat montáže autohifi či odhlučnění v takové kvalitě, jako žádná jiná společnost v našich končinách. Díky demopanelu nabízející i aktivní zapojení má každý z našich zákazníků dokonalou představu o projevu reproduktorů jak v pasivu, tedy s standardními vyhybkami, tak i v aktivu, tedy řízené zesilovačem s vlastní vyhybkou či DSP. Toto umíme nasimulovat opravdu jen my. K samotné realizaci používáme jak plnoprofesionální nářadí, tak i měřící přístroje, kterými si ověřujeme možnosti nastavení. V rámci odhlučnění jsme již tak daleko, že dokážeme řešit problematiku i přímo na podvozku díky hydraulickému zvedáku QuickJack. Třešničkou na dortu je zcela nová montážní dílna, která je takřka součástí zcela nové prodejny, kterou otevřeme v nejbližších dnech. Startujeme tak naprosto novou éru v realizacích..

Vlastně jediné, co nám tak může chybět, jsou bílé rukavičky.. Ale v nich se v reálu opravdu nedá pracovat.. Ty u nás 100% nikdy neuvidíte..

Výhody montáže u CarMedia.cz

- Zcela nová dílna ála podium pro naše zákazníky. Takřka jakýkoliv zákazník se může posadit a sledovat úkony provádějící na jeho vozidle. Dílna jako taková je pak povysazena o cca 40 cm výš oproti prodejně, je tak dokonalý přehled. K dispozici je samozřejmě kompletní konferenční koutek vč. Wi-Fi připojení, díky čemuž je možné se i při montáži věnovat případné vlastní administrativě.

- Náhradní vozidlo Škoda Scala je zlatou střední cestou jak co se velikosti týče, tak i pohodlí. Scala je k dispozici jakémukoliv zákazníkovi, který nemůže být bez svého vozu tařka ani den, přitom ale má zájem o ozvučení či odhlučnění.

- Poslech sestavy ve voze.. Právě naše Scala je i nazvučena pomocí implementace zesilovače s DSP procesorem, který plnoaktivně řídí přední a zadní reproduktory. Můžeme tak jednoduše demonstrovat, čeho opravdu lze dosáhnout i bez subwooferu.

- Neinstaujeme jen to, co dovážíme. Dáváme přednost kvalitám produktů a 100% shodě k potřebám daného vozu a posluchače před prospěchem. Plná spokojenost zákazníka je pro nás to nejdůležitější.

Montáže autohifi v zcela nové dílně CarMedia.cz

Prvních 15 montáží autohifi či odhlučnění v nové dílně CarMedia.cz

Ačkoliv v nové dílně fungujeme cca dva měsíce, máme za sebou již pěknou řádku zajímavých montáží..

1) Škoda Kodiaq - až neuvěřitelný upgrade sound systému Canton.

2) Volkswagen Multivan T4 - výměna autorádia a kompletní vylepšení audia díky vytlumení a výměně předních a zadních reproduktorů.

3) Mercedes GL-350 - kompletní zvuk s vyjímečným výsledkem. Výměna předních a zadních reproduktorů, zesilovač s DSP procesorem, řádné vytlumení předních a zadních dveří.

4) Škoda Octavia III - kompletní vylepšení zvuku s implementací zesilovače s DSP procesorem.

5) Volkswagen T5 - odhlučnění automobilu a výměna reproduktorů z skvělé francuzské Blam Relax.

6) Mazda CX-30 - kompletní vylepšení zvuku a plnohodnotná implementace zesilovače s DSP

7) Kia Optima - odhlučnění dveří, všech 4 podběhů a víka kufr

8) BMW 3 E46 Cabrio - kompletní nazvučení. Dokonalý příklad, jak opravdu zlepšit zvuk. Pouhá výměna u tohoto autmobilu jednoduše nefunguje tak, jak si představujeme.

9) BMW X1 E84 - kompletní odhlučnění vozidla včetně stropu

10) Kia Proceed - ideální odhlučnění podlahy

11) Alfa Romeo 159 - dokonalý příklad cenově víc jak dostupného ozvučení s perfektním výsledkem

12) Citroen Jumpy - kompletní odhlučnění včetně stropu

13) Chrysler Pacifica - výměna autorádia, vytlumení dveří, kapoty, pátých dveří a montáž nových reproduktorů

14) Volkwagen Passat - luxusní ozvučení s zesilovačem s DSP Audison a referenčními reprooduktory Blam Signature

15) Peugeot 5008 - kompletní odhlučnění

Montáže autohifi v zcela nové dílně CarMedia.cz

Máte zájem o montáž autohifi či odhlučnění?

Pak neváhejte a kontaktujte nás na e-mail info@carmedia.cz či na tel.č. +420 777 003 124. Rádi i Vám navrhneme a zrealizujeme to nejlepší řešení na míru.

Komentáře

Hodnocení zákazníků

Podělte se i o vlastní zkušenosti!
Budeme vděční, pokud zanecháte recenzi, ta může být užitečná pro ostatní uživatele našich stránek.
Přidat hodnocení

Zatím je zde prázdno..

Přidat hodnocení