• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
Představujeme keramické ochrany Gyeon EVO

Představujeme keramické ochrany Gyeon EVO

Jiří Karlovský
09.01.2022
0

Rok 2022 bude opravdu plný zajímavých novinek nejen napříč našim e-shopem. První z nich je zavedení nových keramických ochran Gyeon EVO. Gyeon byl vždy jedinečný a neustále se snaží být o krok napřed před trhem a konkurencí zabývající se péčí o automobily, ochotný vyhrát v každém aspektu každého ze svých produktů. Jejich vášeň a zkušenosti je drží na cestě, nikdy nedělají žádné kompromisy. Sami této cestě říkají GYEON WAY.

Od samého začátku Gyeon příběhu bylo posláním vždy implementovat nová řešení, která inspirují trh autokosmetiky a definují jeho budoucnost. To je důvod, proč vyvíjí, formulují a vyrábí téměř každý produkt v vlastní laboratoři a zařízení v Jižní Koreji s pomocí nejlepších vědců a odborníků v oboru. Tento proces podporují hloubkovým výzkumem, intenzivním testováním a obsedantní touhou zlepšovat vše, co dělají. Výsledkem tohoto přístupu jsou výjimečné produkty z hlediska kvality, odolnosti a snadného použití. Výsledkem tohoto přístupu jsou nové povlaky Gyeon EVO!

Gyeon CanCoat EVO

CanCoat je dlouhodobě nejpopulárnější keramický sealant na trhu. Snadná aplikace, až neuvěřitelné hydrofobní vlastnosti a nyní až neuvěřitelná odolnost. Nový Gyeon Q² CanCoat EVO je nejjednodušší a nejuniverzálnější keramický povlak ve formě spreje s výdrží minimálně 12 měsíců nebo 12000 km. Q² CanCoat EVO je nejjednodušší nátěr, který můžete použít. Je to také nejlepší produkt v poměru k ceně na ochranu nebo údržbu vašeho auta s keramickým povrchem. Jeho objem 200 ml umožňuje ošetřit nebo znovu nanést ochranu až na 10-15 automobilů, průměrná spotřeba na jeden vůz je díky inovativnímu složení pouhých 10-15 ml! Jednoduše nastříkejte na připojené mikrovlákno a otírejte, dokud nedosáhnete plného lesku. Tak snadné je aplikovat Q² CanCoat EVO!

Gyeon Q² One EVO

Gyeon Q² One EVO je snadno použitelný, přesto brilantně účinný a odolný základní keramický povlak tohoto výrobce s skvělou životností 2 roky. Ačkoliv jsme v první větě použili definici "základní",  po nastudování charakteristiky zjistíte, že svými vlastnostmi hravě překonává i pokročilé řady povlaků jiných výrobců. Q² One EVO je povlak založený čistě na SiO2 základu. Se zavedením receptur EVO je aplikace Q² One EVO ještě jednodušší než dříve. Poskytuje skvělou odolnost, zlepšenou o 50 % ve srovnání s předchozí verzí. Vyšší výkon a vyšší chemická odolnost z něj činí skvělý povlak pro každého nadšence, který hledá recepturu s 2-letou životností s luxusním leskem a skvělou hydrofobitou, která předčí očekávání.

Pro koho je tedy vhodný povlak Gyeon Q² One EVO?
Pro uživatele, který hledá povlak s maximálně snadnou aplikací, přitom s skvělým finišem a odolností 2 roky, nebo pro každého uživatele, který chce ošetřit tzv. "víkendový vůz", který je jinak garážovaný. Vzhledem k tomu, že skutečná odolnost odpovídá nájezdu 25.000 km, může životnost na takovémto typu automobilu dosáhnout i například 3, 4 nebo i 5 let.

Ceny a balení keramického povlaku Gyeon Q² One EVO
Gyeon Q² One EVO 30 ml Lightbox - 999,-CZK
Gyeon Q² One EVO 50 ml Lightbox - 1.429,-CZK
Gyeon Q² One EVO 100 ml Lightbox - 2.449,-CZK
Gyeon Q² One EVO 30 ml - 1.379,-CZK
Gyeon Q² One EVO 50 ml - 1.819,-CZK
Gyeon Q² One EVO 100 ml - 2.839,-CZ

 • 30 ml balení odpovídá malým automobilům typu Škoda Fabia, Audi A3, Mercedes A-Class, apod.
 • 50 ml balení odpovídá velkým automobilům typu Škoda Superb Combi, Audi A6 Avant, BMW 5 Touring, apod.
 • 100 ml balení odpovídá až 3 malých nebo 2 velkých vozům. Také odpovídá spotřebě při ošetření dodávkových automobilů.
 • Lightbox pak označuje absenci keramického sealantu Gyeon Q²M Cure, který je vhodný pro přiživování povlaku při některé z následných údržeb. Lightbox také neobsahuje plnohodnotný Gyeon Q²M Coating Applicator, ale pouze jeho zmenšenou Light variantu.

Gyeon Q² One EVO

Gyeon Q² Pure EVO

Gyeon Q² Pure EVO Lightbox 30 ml je čistá ochrana SiO2. Pokročilý, silný, lesklý a velmi odolný jednovrstvý keramický povlak s životností 3 roky. Q² Pure EVO posouvá vzhled laku na zcela novou úroveň a dodává úžasný hluboký lesk. Husté složení vyžaduje pouze jednu vrstvu, díky čemuž je proces aplikace rychlý a uživatelsky přívětivý. Kombinuje dvě klíčové vlastnosti skvělého nátěru - velmi vysokou úroveň lesku a extrémní odolnost. Je mechanicky odolný a vysoce odolný vůči chemikáliím. Chrání automobil před všemi typy negativních vlivů prostředí. Q² Pure EVO nabízí fantastickou hloubku a čistý lesk. Překvapuje svým leskem připomínajícím sklo natolik, že je i v ohledu výsledného finiše důstojným soupeřem těch nejkvalitnějších karnaubských vosků.

Pro koho je tedy vhodný povlak Gyeon Q² Pure EVO?
Pro uživatele, který hledá keramický povlak s naprosto geniálním finišem a skvělou životností 36 měsíců nebo 40.000 km. Je tak perfektní volbou i pro majitele, kteří si potrpí na luxusní vzhled i u automobilů, které jsou již poměrně zatěžované, které nejsou garážovány a mají středně velký nájezd. Díky svému lesku a hloubce je ale naprosto perfektní pro prezentační automobily a showcars.

Ceny a balení keramického povlaku Gyeon Q² Pure EVO
Gyeon Q² Pure EVO 30 ml Lightbox - 1.799,-CZK
Gyeon Q² Pure EVO 50 ml Lightbox - 2.589,-CZK
Gyeon Q² Pure EVO 100 ml Lightbox - 4.419,-CZK
Gyeon Q² Pure EVO 30 ml - 2.269,-CZK
Gyeon Q² Pure EVO 50 ml - 3.069,-CZK
Gyeon Q² Pure EVO 100 ml - 4.899,-CZ

 • Spotřeby daných balení a rozdílnost mezi Lightboxem a standardním balením je pak naprosto totožná, jak u keramických ochran Gyeon Q² One EVO.
 • Lightbox pak opět označuje absenci keramického sealantu Gyeon Q²M Cure, který je vhodný pro přiživování povlaku při některé z následných údržeb. Lightbox také neobsahuje plnohodnotný Gyeon Q²M Coating Applicator, ale pouze jeho zmenšenou Light variantu.

Gyeon Q² Mohs EVO

Gyeon Q² Mohs EVO 30 ml je legendární ochranný keramický povlak nyní v nejvyspělejší fluorinem modifikované polysylazinové formuli. Tento legendární povlak byl zcela přepracován a nyní představuje světově první použití technologie fluorinem modifikovaného polysylazanu v automobilovém průmyslu s životností až 4 roky. Modifikace polysilazanů v prekurzorových fázích přináší obrovské výhody na všech úrovních. Trvanlivost, chemická odolnost nebo snadné použití. Úžasně snadná aplikace a setření, přesto extrémní chemická odolnost. Hladký a přesto velmi odolný. Lesk a extrémní hydrofobnost jsou jen přidanou hodnotou. Král mezi jednovrstvými ochrannými povlaky. Verze EVO nyní umožňuje jednoduchou a velmi přímočarou aplikaci pouze s jednou vrstvou, která disponuje odolností 36 měsíců. Při aplikaci 2 vrstev pak zvýšíte odolnost na 48 měsíců. Inovativní složení navíc šetří produktem. 30 ml EVO formule odpovídá minimálně 50 ml standardních keramických ochran. Přesto poskytuje mnohem lepší výkon. Při vrstvení je pak výkon tohoto povlaku takřka nepřekonatelný.

Pro koho je tedy vhodný povlak Gyeon Q² Mohs EVO?
Pro každého uživatele, který poptává povlak s vlastnostmi certifikovaných ochran s životností 50.000 km, povlak s maximální chemickou odolností, samočistícími vlastnostmi a hydrofobitou. Pro každého, kdo rád pracuje s inovativními produkty, které nenalezne u žádného z konkurentů. Pro každého, kdo chce být o krok napřed.

Ceny a balení keramického povlaku Gyeon Q² Mohs EVO
Gyeon Q² Mohs EVO 30 ml Lightbox - 1.819,-CZK
Gyeon Q² Mohs EVO 50 ml Lightbox - 2.589,-CZK
Gyeon Q² Mohs EVO 100 ml Lightbox - 4.409,-CZK
Gyeon Q² Mohs EVO 30 ml - 2.269,-CZK
Gyeon Q² Mohs EVO 50 ml - 3.069,-CZK
Gyeon Q² Mohs EVO 100 ml - 4.899,-CZ

 • 30 ml balení ve spotřebě odpovídá 50 ml jiných povlaků. Je tedy vhodný pro velké vozy typu Škoda Superb Combi, Audi A6 Avant, BMW 5 Touring, nebo pro aplikaci dvou vrstev na menší automobily typu Škoda Fabia, Audi A3 apod.
 • 50 ml balení ve spotřebě odpovídá 85 ml jiných povlaků. Je tedy plně dostačující pro malé dodávky, či dvě malá vozidla typu Škoda Fabia či Audi A3 nebo pro aplikaci dvou vrstev na velké automobily typu Škoda Superb Combi, BMW 5 Touring, apod.
 • 100 ml balení ve spotřebě odpovídá 160 ml jiných povlaků. Je dostačující pro největší dodávky či tahače, nebo pro více malých či středně velkých automobilů ve dvou vrstvách.
 • Lightbox pak opět označuje absenci keramického sealantu Gyeon Q²M Cure, který je vhodný pro přiživování povlaku při některé z následných údržeb. Lightbox také neobsahuje plnohodnotný Gyeon Q²M Coating Applicator, ale pouze jeho zmenšenou Light variantu.

Gyeon Q² Mohs EVO

Gyeon Q² Syncro EVO

Gyeon Q² Syncro EVO 30+30 ml je inovovaný pokročilý, dvoustupňový keramický povlak. Jedinečný nátěrový systém navržený tak, aby poskytoval dlouhotrvající výkon, ochranu a samočistící vlastnosti po dobu větší jak 4 roky. Základní vrstvou je Q² Mohs EVO, fluorinem modifikovaný polysilazan s maximální chemickou odolností, samočistícími a hydrofobními vlastnostmi. Q² Skin EVO, jakožto sekundární vrstva, výrazně zvyšuje lesk a odolnost hydrofobního efektu. Vrchní povlak poskytuje také velmi výrazné zvýraznění barvy, které je snadno patrné na tmavých lacích. Kombinace jednotlivých vrstev povlaku Gyeon Q² Syncro EVO dosahuje životnosti 50 měsíců nebo 50.000 km.

Pro koho je tedy vhodný povlak Gyeon Q² Syncro EVO?
Pro každého uživatele, který poptává povlak s vlastnostmi certifikovaných ochran s životností 50.000 km, povlak s maximální chemickou odolností, samočistícími vlastnostmi a hydrofobitou nebo pro majitele automobilu s tmavým lakem, který chce výrazně umocnit exkluzivní vzhled. Samozřejmě pro každého, kdo rád pracuje s inovativními produkty, které nenalezne u žádného z konkurentů a kdo chce být o krok napřed stejně jako u povlaku Q² Mohs EVO.

Ceny a balení keramického povlaku Gyeon Q² Syncro EVO
Gyeon Q² Syncro EVO 30+30 ml Lightbox - 2.469,-CZK
Gyeon Q² Syncro EVO 50+50 ml Lightbox - 3.699,-CZK
Gyeon Q² Syncro EVO 30+30 ml - 2.969,-CZK
Gyeon Q² Syncro EVO 50+50 ml - 4.209,-CZK

 • 30+30 ml balení postačí pro aplikaci 2+1 vrstvy na automobily typu Škoda Fabia, Audi A3 apod. nebo 1+1 vrstvy na velké automobily typu Audi A4 Avant či BMW 5 Touring.
 • 50+50 ml balení postačí pro aplikaci 2+1 vrstvy na velké automobily typu Audi A4 Avant, BMW 5 Touring apod., nebo pro aplikaci 1+1 vrstvy na menší dodávkové automobily.
 • Lightbox pak opět označuje absenci keramického sealantu Gyeon Q²M Cure, který je vhodný pro přiživování povlaku při některé z následných údržeb. Lightbox také neobsahuje plnohodnotný Gyeon Q²M Coating Applicator, ale pouze jeho zmenšenou Light variantu.

Gyeon Q² Matte EVO

Unikátní keramický povlak pro matné povrchy. Zvýrazňuje barvu beze změny povrchu vašeho matného laku, PPF nebo vinylové folie. Q² Matte EVO je jednovrstvá receptura, snadno se nanáší, je vysoce hydrofobní a navržené pro maximální odolnost, která je v tomto případě posunuta na 24 měsíců nebo 30.000 km. Hlavní výhodou Q² Matte EVO je jeho neutrální povrch na matných nebo saténových barvách. Jeho složení na bázi oxidu křemičitého (SiO2) bylo speciálně navrženo tak, aby poskytovalo vysokou UV a chemickou ochranu v kombinaci se skvělými samočistícími vlastnostmi na velmi náročné struktuře matného laku. Q² Matte EVO byl navržen od začátku pouze pro matné a saténové povrchy. Ve srovnání s běžnými nátěrovými produkty tedy poskytuje neuvěřitelnou životnost. Ve srovnání se standardními povlaky používanými na tomto velmi specifickém povrchu byly také výrazně zlepšeny samočisticí vlastnosti a výkon odvodu vody.

Pro koho je vhodný povlak Gyeon Q² Matte EVO?
Pro všechny uživatele vlastnící automobil s matným lakem, nebo automobil polepený matnou fólií hledající vyspělou ochranu s dlouhou životností a skvělým estetickým efektem.

Ceny a balení keramického povlaku Gyeon Q² Matte EVO
Gyeon Q² Matte EVO 50 ml Lightbox - 2.229,-CZK
Gyeon Q² Matte EVO 50 ml - 2.719,-CZK

 • Lightbox pak označuje absenci keramického sealantu Gyeon Q²M Cure Matte, který je vhodný pro přiživování povlaku při některé z následných údržeb. Lightbox také neobsahuje plnohodnotný Gyeon Q²M Coating Applicator, ale pouze jeho zmenšenou Light variantu.

Certifikované ochrany Gyeon Q² Infinite Base Type 1, Type 2 a Top Coat Type 1

Keramické povlaky spadající pod kategorii certified detailer jsou bezesporu tou nejvyspělejší ochranou na trhu. Využívají technologií, které jsou používány i v rámci standardně dostupných keramických ochran, navíc jsou vyšperkovány k naprosté vzhledové a odolnostní dokonalosti. Q² Infinite Base Type 1 poprvé používá fluorinem modifikovaný polysilazan, Q² Infinite Base Type 2 pak nejvyšší možné procento SiO2. Každý z povlaků má své opodstatnění a proto je pro správný výběr a aplikaci třeba zkušeného detailera. V ČR a SK tak můžete poptat aplikaci té nejmodernější keramické ochrany Gyeon Infinite u certifikovaných detailerů Gyeon!

Gyeon Q² Infinite

Ochranné fólie Gyeon Paint Protection Film Enhance či Protect+

Ochranné PPF fólie Gyeon nastavují standard v oblasti zvýraznění lesku a hloubky, vypadají bohatě a až neuvěřitelně sytě. Její vrchní vrstva je vysoce hydrofobní a hladká, zlepšuje odolnost proti znečištění a vodnímu spotu. Chrání lak před poškrábáním a úlomky kamínků. Navíc díky samoléčícím schopnostem s vysokou odolností proti UV záření a žloutnutí zachovávají lak automobilu ve zcela dokonalém stavu po celou dobu životnosti.

PPF Enhance a Protect+ jsou vysoce kvalitní fólie na bázi polykaprolaktonu. Extrémně odolné proti žloutnutí a perfektní pro zvýraznění barvy v kombinaci s velkou kluzností a trvanlivou hydrofobností. Fólie je navržena tak, aby mohla být aplikována na všechny typy vozidel.

Gyeon jednoduše i v kategorii ochranných folií stanovuje nových standardů – ochranné fólie s extrémní čistotou a hloubkou, což můžeme potvrdit i z vlastní zkušenosti. V ochranné folii Gyeon je totiž již od května 2021 ochráněno naše vozidlo BMW M3 Competition. Je možné si tak prohlédnout fólii i naživo u nás na kamenné prodejně.

Aplikace ochranných PPF fólií spadá opět do programu certified detailer. Je tak možné v ČR a SK poptat i aplikaci té nejdokonalejší mechanické ochrany laku automobilu nejatraktivnější PPF fólií na trhu u certifikovaných detailerů Gyeon.

Gyeon Q² PPF EVO

Ochranné PPF folie jsou bezpochyby nejdokonalejší ochranou na lak automobilu. Disponují samohojivými účinky po celou dobu své životnosti. Jediné, co se vytrácí dříve, je hydrofobní účinek. A právě proto Gyeon vyvinul keramický povlak, který prodlužuje hydrofobní efekt o neuvěřitelných 24 měsíců. Unikátní keramický povlak pro ochranné folie. Q² PPF EVO je velmi snadno aplikovatelný flexibilní jednovrstvý povlak pro všechny typy PPF a vinylů. Je navržen tak, aby prodloužil samočištění a maximalizoval hydrofobní vlastnosti jakékoli automobilové fólie a zároveň byl vysoce odolný. Q² PPF EVO byl navržen tak, aby fungoval se všemi moderními ochrannými fóliemi na lak, včetně potahovaných a samozacelovacích verzí. Zvýrazní barvu na lesklé i matné folii, aniž by se změnil povrch.

Pro koho je vhodný povlak Gyeon Q² PPF EVO?
Pro všechny majitele vozů, kteří mají lak ošetřený jak lesklou tak matnou PPF folií a požadují maximální hydrofobní a samočistící efektivitu po co nejdelší úsek životnosti fólie samotné.

Ceny a balení keramického povlaku Gyeon Q² PPF EVO
Gyeon Q² Matte EVO 50 ml - 2.109,-CZK

 • 50 ml balení postačí pro aplikaci na jakýkoliv osobní automobil až do velikostí aut typu SUV.

Komentáře

Hodnocení zákazníků

Podělte se i o vlastní zkušenosti!
Budeme vděční, pokud zanecháte recenzi, ta může být užitečná pro ostatní uživatele našich stránek.
Přidat hodnocení

Zatím je zde prázdno..

Přidat hodnocení

O čem byla řeč?

1 339  (vč. DPH)
365 ks | Skladem

Sealant ve spreji s SiO2, životnost 12 měsíců, 200 ml

 
1 379  (vč. DPH)
37 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 24 měsíců, 30 ml vč. Q2M Cure

 
1 819  (vč. DPH)
23 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 24 měsíců, 50 ml vč. Q2M Cure

 
2 839  (vč. DPH)
19 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 24 měsíců, 100 ml vč. Q2M Cure

 
999  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 24 měsíců, 30 ml

1 429  (vč. DPH)
0 ks |

Do 4 týdnů

Keramická ochrana laku, životnost 24 měsíců, 50 ml

 
2 449  (vč. DPH)
8 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 24 měsíců, 100 ml

 
3 069  (vč. DPH)
7 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, extra lesk, životnost 36 měsíců, 50 ml vč. Q2M Cure...

2 269  (vč. DPH)
17 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, extra lesk, životnost 36 měsíců, 30 ml vč. Q2M Cure...

 
4 899  (vč. DPH)
26 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, extra lesk, životnost 36 měsíců, 100 ml vč. Q2M Cure...

 
1 799  (vč. DPH)
5 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, extra lesk, životnost 36 měsíců, 30 ml

 
2 589  (vč. DPH)
17 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, extra lesk, životnost 36 měsíců, 50 ml

 
4 419  (vč. DPH)
9 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, extra lesk, životnost 36 měsíců, 100 ml

 
2 269  (vč. DPH)
16 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 36/48 měsíců, 30 ml vč. Q2M Cure

 
3 069  (vč. DPH)
15 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 36/48 měsíců, 50 ml vč. Q2M Cure

 
4 899  (vč. DPH)
4 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 36/48 měsíců, 100 ml vč. Q2M Cure

 
1 819  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 36/48 měsíců, 30 ml

 
2 589  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

Keramická ochrana laku, životnost 36/48 měsíců, 50 ml

 
4 409  (vč. DPH)
0 ks |

Do 4 týdnů

Keramická ochrana laku, životnost 36/48 měsíců, 100 ml

 
2 969  (vč. DPH)
15 ks | Skladem

Dvouvrstvá keramická ochrana laku, životnost 50 měsíců, 30+30 ml vč. Q2M Cure...

 
4 209  (vč. DPH)
14 ks | Skladem

Dvouvrstvá keramická ochrana laku, životnost 50 měsíců, 50+50 ml vč. Q2M Cure...

 
2 469  (vč. DPH)
32 ks | Skladem

Dvouvrstvá keramická ochrana laku, životnost 50 měsíců, 30+30 ml

 
3 699  (vč. DPH)
39 ks | Skladem

Dvouvrstvá keramická ochrana laku, životnost 50 měsíců, 50+50 ml

 
2 719  (vč. DPH)
0 ks |

Do 4 týdnů

Keramická ochrana pro matné laky a folie, životnost 24 měsíců, 50 ml vč. Q2M...

 
2 229  (vč. DPH)
0 ks |

Do 4 týdnů

Keramická ochrana pro matné laky a folie, životnost 24 měsíců, 50 ml

 
2 109  (vč. DPH)
0 ks |

Do 4 týdnů

Keramická ochrana PPF folií, životnost 24 měsíců, 50 ml