Rychlý kontakt po telefonu
777003124 & 607951179

Auto Finesse Power Seal Paint Sealant 500 ml molekulární sealant

47 ks
PW500

759 
(včetně DPH)

40 dní na vrácení zboží bez udání důvodu

Poštovné po ČR zdarma u objednávek nad 500,-Kč

Garance nízkých cen

Kamenná prodejna autohifi Hradec Králové


Auto Finesse Power Seal Paint Sealant 500 ml molekulární sealant: špičkový sealant na bázi polymerní technologie s životností až 12 měsíců u denně používného automobilu.+

Auto Finesse Power Seal Paint Sealant 500 ml molekulární sealant: špičkový sealant na bázi polymerní technologie s životností až 12 měsíců u denně používného automobilu.

Automobily jsou v dnešní době vystaveny široké škále negativních vlivů. Power Seal představuje zlom mezi polymerními molekulárními technologiemu. Klasické konkurenční sealanty nabízí ochranu až 6 měsíců. Power Seal díky inovativní technologii nabízí ochranu až 1 rok u denně používaného auta. Hladký povrch a lesk připomínající sklo napomáhá k uvolnění kontaminace. Těžké molekulární vazby dokáží odrazit negativní vlivy povětrnostních podmínek s neuvěřitelnou lehkostí.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, je i Power Seal navržen tak, aby vyhovoval těm nejnáročnějším detailerům. Díky lehkosti aplikace může skvělých výsledků dosáhnout i začínající uživatel.

Power Seal je molekulární polymerní formule s přísadou UV absorbérů, díky čemuž i zabraňuje blednutí laku. Zabrání poškození od kyselých dešťů, silniční soli, ptačího trusu, mízy, a průmyslového znečištění. Dokonce i silný mycí přípravek jej neodstraní.

Power Seal je možné aplikovat na automobily i motocykly.

Určen pro uživatele, kteří upřednostňují dlouhé reaplikační intervaly!

Pozor: Power Seal aplikujte na suchý a čistý, čerstvě vyleštěný povrch. Povrch musí být řádně odmaštěn! Power Seal je možné aplikovat ručně, DA i rotační leštičkou. Na Power Seal lze dále aplikovat vosky a tím ještě více zintenzivnit hloubku laku. Pro aplikací a finální leštění doporučujeme použít pad z otevřené buničiny Auto Finesse Supreme Finishing Pad.

Objem: 500 g

Celková hmotnost: 0.6 kg

Cena za 1ks


Promo video Auto Finesse:

Základní vlastnosti

Výrobce:
Auto Finesse
Cena za:
kus

Nenalezeny žádné dotazy ani recenze

Napsat dotaz či recenzi

Akční nabídka Září 2017

Nenechá Vás chladnými

Dobré vědět