• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality

Velkoobchodní prodej autokosmetiky

Úzce se specializujeme na importování a následný velkoobchodní a maloobchodní prodej autokosmetiky. Jsme jedni z největších prodejců v České Republice. Zaměřujeme se na distribuci pouze nejprestižnějších, kvalitních a funkčních produktů světových značek, které vždy splní očekávání zákazníků! V tuto chvíli jsme oficiálními přímými distributory několika výrobců autokosmetiky či detailingového příslušenství, pro které máme vlastní rozsáhlý sklad. Samozřejmostí je technická podpora a co možná nejrychlejší expedice objednaného zboží.

Co pro zahájení spolupráce udělat? V prvním kroku proveďte registraci na našem e-shopu. V druhém kroku nám na e-mail info@carmedia.cz prosím zašlete své reference. (webové stránky, FB stránku, fotografie dílny, apod.) V případě, kdy se prokazatelně nebude jednat pouze o jednorázový nákup, zaktivujeme Vám velkoobchodní rozhraní na našem webu a Vy poté po přihlášení uvidíte své nákupní ceny.

Pro následující výrobce jsme výhradními distributory pro ČR a SK

Auto Finesse

Autokosmetika Auto Finesse v posledních letech jasně udává směr evropské produkce. Neustálý vývoj, atraktivní výsledky, snadnost aplikace a v neposlední řadě životní styl, kterým se angličtí specialisté prezentují, již zaujalo statiscíce uživatelů napříč celou Evropou. Po právu se právě Auto Finesse těší jak v ČR, tak i na Slovensku obrovské oblibě a je jasnou jedničkou na našem trhu. Auto Finesse se jasně specializuje na maximální zisk a funkčnost svých přípravků založených na přírodní bázi splňující normy vyrovnaného pH a co nejšetrnějšího chování vůči všem druhům povrchů používaných v automobilovém průmyslu. Proto jsou produkty vhodné pro používání jak u veteránských či historických vozů, tak i u vozů novodobých.

Gyeon

Gyeon je korejský specialista úzce se zaměřující na nejinovativnější keramické povlaky. Samozřejmostí je veškerá detailingová chemie a detailingové příslušenství spjaté s přípravou a následnou údržbou o vozy, motocykly či lodě ošetřené nano povlaky. Gyeon je jednoznačnou jedničkou na celosvětovém trhu mezi výrobci zaměřující se na povlaky s dlouhou životností. Navíc poskytujeme i certifikovaný program pro nejvyspělejší detailery, kteří po certifikaci tohoto výrobce mohou aplikovat svým klientům nejodolnější keramické povlaky či PPF folie. Vyzkoušejte i vy přednosti nejvyspělejších keramických ochran na světě.

Přejít na kompletní nabídku Gyeon

CarPro

Zde to vlastně všechno začalo. Asi tušíte co - keramická ochrana. Jako lídr v oblasti nanotechnologií se CarPro snaží nabízet nejúplnější řadu vlastních produktů pro všechny účely péče o automobily. CARPRO bylo založeno v roce 2009 lidmi, kteří milují svá auta, s posláním zpřístupnit nadšencům výjimečné produkty pro detaily. Jejich vize a pokročilá technologie přinesly na trh povlaky jako CQUARTZ v době, kdy byly na západní polokouli tyto typy ochran vlastně neznámé. CarPro bylo původním tvůrcem nanotechnologických detailingových automobilých produktů a nadále masám přináší nové produkty a neotřelé nápady. Vše vyvíjené a vyráběné v Koreji.

Přejít na kompletní nabídku CarPro

OneWax

OneWax je mladou značkou představující německý vztah k inovacím a efektivitě. Začátek vývoje produktů a tedy podnět k založení dnešní společnosti začal v roce 2017. V té době byl započat výzkum a vývoj v oblasti detailingové chemie. Po uplynutí 2 let, tedy na jaře roku 2019 nastal čas, kdy světlo světa spatřilo prvních 6 produktů OneWax. V roce 2023 nabízí již produktů 17 a je prognozována celá řada zajímavých novinek. Díky skvělé cenotvorbě a ušlechtilé kvalitě si po pár letech OneWax pomalu získává své místo mezi nadšenci autokosmetiky. V tento okamžik jej lze nalézt ve více než 10 zemích světa, kde neuvěřitelně nabírá na své popularitě. I díky napojení spolupráce na další kvalitní německé výrobce, jako je například The Collection, který zastupujeme pro ČR a SK právě my, se OneWax díky jejich referencím dostal do našeho hledáčku a stal se dalším výrobcem v našem rozsáhlém portfoliu.

FRESSO

V současné době klade trh na výrobce stále více požadavků. Llíčovou otázkou se stává vysoká kvalita nabízených produktů. Mnoho zákazníků hledalo výjimečné osvěžovače vzduchu a my jsme se rozhodli této poptávce vyhovět. Zalistoali jsme FRESSO. S hrdostí a spokojeností vám můžeme představit tyto osvěžovače vzduchu, které se výrazně liší od těch, které jsou dostupné na trhu. Spokojenost zákazníka je pro nás, stejně jako u tohoto výrobce, naprostou prioritou. FRESSO je garancí kvality. Používají pouze testované ingredience, které splňují přísné standardy IFRA. Zaměstnají ty nejlepší specialisty, kteří splňují nejvyšší standardy v každé fázi tvorby osvěžovačů. Provedli výzkum více než tisíce vonných kompozic. Vybrali jen ty, které byly překvapivé, dlouhotrvající a vybrané v průzkumech u zákazníků. FRESSO nabízí ale už více.. Produkty se vyznačují elegantním designem a jedinečnou vůní, která je stálá, odolná a neunavuje ani po mnoha hodinách používání. V roce 2023 navíc byla představena inovativní řada detailingových přípravků kombinující čistící a impregnační vlastnosti s parfémovými esencemi. Decentní tóny jemných parfémových ingrediencí vás v průběhu prací přímo pohltí..

Soft99

Japonští specialisté na syntetické vosky a tekuté stěrače od Soft99 se celosvětově proslavili díky nejoblíbenějším teflonovým voskům Fusso Coat a nejodolnějším tekutým stěračům Ultra Glaco. Jejich portfólio však plní více jak stovka produktů, které postupně přechází z tradičního japonského designu do designu evropského. Nyní Soft99 slaví výročí 30 let prvenství co se popularity a vývoje tekutých stěračů týče!

Přejít na kompletní nabídku Soft99

Angelwax

Angelwax je již tradičním anglickým výrobcem autokosmetiky. Angelwax je malá skupina průmyslových chemiků, kteří na vývoji svých produktů spolupracují již více než 25 let. Během několika posledních let posunuli díky neustálému vývoji svůj záběr od tradičních přírodních produktů k aktuálně nejžádanějším keramickým či grafénovým ochranám. Zkoumají a vyvíjejí celou řadu detailingových produktů pro automobilový průmysl, které svými výsledky přímo ohromují. Mezi nejpopulárnější produkty patří například tekuté stěrače H2GO, koncentrát příměsi do ostřikovačů Clarity, nebo i proslulé křemičité vosky a jejich příslušenství známé pod názvem Enigma. Zvláštní pozornost si zaslouží i leštící pasty Resurrection, Regenerate a Redemption, které patří mezi nejvyspělejší leštící systémy na světě.

Přejít na kompletní nabídku Angelwax

ValetPRO

ValetPRO začalo produkci již v roce 2005, když se pustili do vytváření vlastní řady profesionálních produktů pro detailing automobilů. Jejich sortiment je stále vyvíjen v souladu s ranými ambicemi: vytvářet produkty, které jsou spolehlivé, nákladově efektivní a snadno použitelné. ValetPRO je anglická společnost, která se nyní může pochlubit rozsáhlým sortimentem produktů pro čištění a ochranu automobilů, které se nyní vyváží do více než třiceti zemí. Prvotřídní produkty jsou podporovány silným týmem, včetně interního výzkumu a vývoje a praktickým testovacím týmem v čele s jejich vlastním interním detailerem, který na základě zkušeností posléze poskytuje všem zákazníkům podporu a pomáhá řešit jakékoli problémy s čištěním vozidel.

Přejít na kompletní nabídku ValetPro

Rain-X

Již více než 40 let pomáhají produkty Rain-X řidičům na celém světě přelstít déšť, aby byla jízda ve vlhkém počasí bezpečnější a pohodlnější. Rain-X Rain Repellent poskytuje jasnou viditelnost ve vlhkém počasí, odpuzuje vodu z vnějšího skla, zatímco Anti-Fog eliminuje kondenzaci a zamlžování uvnitř vašeho vozu. Další produkty kombinují Rain-X Rain Repellent s čističem skla nebo i přísadou do ostřikovačů. V sortimentu je zahrnut výběr produktů pro údržbu a restaurování automobilových oken. Rain-X neustále rozšiřuje produktovou řadu v reakci na potřeby trhu, aby vám mohla přinést ty nejlepší a nejinovativnější produkty pro váš vůz s geniálním poměrem cena/výkon.

Přejít na kompletní nabídku Rain-X

Good Stuff

Good Stuff jsou perfektní autokosmetické produkty pro začátečníky a pro uživatele, kteří se chtějí naučit starat se o svůj vůz. Vynikající cenové podmínky s více jak uspokojivými výsledky. Naučte se pečovat o svůj vůz s funkční autokosmetikou, která nezatíží Vaší peněženku, přesto vyčaruje úsměv na Vaší tváři! Good Stuff jednoduše propaguje myšlenku péče o auto a podniká mnoho aktivit pro zvýšení popularity péče v automobilovém průmyslu v Polsku a po celém světě. Prostřednictvím mnoha kanálů vytváří obsah takovým způsobem, aby mu porozuměl každý, kdo není obeznámen s tímto odvětvím. Vydává mnoho výukových materiálů, díky kterým získá užitečné a cenné znalosti o péči o vůz úplně každý uživatel. Good Stuff u nás představuje více jak vyspělý entery level detailingových přípravků pocházejících ze sousedního Polska, který i naprosto minimálně zatíží peněženky jakéhokoliv fanouška.

Přejít na kompletní nabídku Good Stuff

Work Stuff

Work Stuff - evropský výrobce luxusního detailingového příslušenství, který se drží hesla "produkovat jen to nejlepší". Veškerý sortiment, tedy mikrovláknové utěrky, sušící ručníky, mycí rukavice či houby, detailingové kbelíky, vložky, víka a v neposlední řadě několik tipů detailingových štětců právem patři mezi absolutní špičku mezi detailingovým příslušenstvím! Veškeré utěrky, sušící ručníky, rukavice a houby jsou vyráběny v jižní Korei, která je známa svou nekompromisní kvalitou používaných materiálů. Zatímco běžná producenti dodávají zboží bez žádné přidané hodnoty, Work Stuff doplňuje své produkty i o pevné přepravní obaly, které dále poslouží k luxusnímu skladování. Work Stuff Vás prostě okouzlí nejen svou vyjímečnou kvalitou, zpracováním, ale i nevšedním designem.

Přejít na kompletní nabídku Work Stuff

The Collection

The Collection - Premium Microfiber je německý producent špičkových mikrovláknových produktů. Nabízí Vám bezkonkurenční výkon za spravedlivé ceny. Utěrky, aplikátory a ručníky z mikrovlákna, které se nelepí, netvrdnou a ani nestrácí dech při dlouhodobém zatížení. Veškeré produkty The Collection jsou vyráběny z premiových mikrovláknových materiálů pocházejících z kolébky toho nejkvalitnějšího mikrovlákna - Jižní Korea.

Přejít na kompletní nabídku The Collection

BigBoi

Bigboi je australský průkopník mezi vysoušeči automobilů, motocyklů či skůtrů. Své vysoušeče neustále inovuje a rozšiřuje jejich vlastnosti například i o vysávání. Před cca 2 lety BigBoi představil svůj první tlakový čistič, který se dlouhodobě těší obrovské oblibě. I ten se díky tomu brzy dočká své druhé evoluce. Brzy se můžete těšit i na novinky v podobě profesionální tlakové myčky, detailingových světel či elektrických tlakových nádob.

Přejít na kompletní nabídku BigBoi

Maxton Floor

Modulární podlahu Maxton Floor je možné složit až z 12 typů barev samostatných dlaždic, barvy lze samozřejmě libovolně kombinovat. Díky struktuře dlaždic vytváří efekt šachovnice i v okamžiku, kdy je složena pouze z jedné barvy. Je tedy jednoduché podlahu perfektně zakomponovat do designu studia, prodejny, garáže či přizpůsobit Vaší výstavní prezentaci, nebo barvě vozu. Dlaždice jsou odolné vůči působení UV záření a je je možné zatížit vozidlem či prostředkem s celkovou hmotností až 40 tun. Okraje lze ohraničit nájezdovými lemy, které nejen že přesně ohraničí prostor, ale i ochrání okrajové dlaždice před poškozením při případném častém najíždění a sjíždění.Skvělý doplněk, který posune Vaši garáž, studio či prodejnu na zcela jiný level!

Přejít na kompletní nabídku Maxton Floor

QuickJack

Nejlepší mobilní hydraulické zvedáky na světě jsou právě od amerického výrobce QuickJack. Takřka jako jediný výrobce myslí snad na všechny okolnosti, které Vás mohou potkat. Zvedáky QuickJack jsou vhodné k použítí takřka kdekoliv díky nízkozátěžovým motorům 230 V s spotřebou pouhých 6 až 8 A, nebo motorům napájených 12 V DC. Jednoduše tak zvednete svůj vůz i díky jen baterii, kterou máte ve voze. V nabídce naleznete zvedáky jak pro klasické osobní automobily, tak i lehké automobily nákladní či SUV. Zároveň je k dispozici i široké příslušenství rozšiřující variabilitu těchto geniálních hydraulických zvedáků nebo i startovací kufr, s kterým mnohem snáze vyřešíte defekt na cestách.

Přejít na kompletní nabídku QuickJack

AVA of Norway

AVA of Norway je inovativní značka zaměřující se čistě na vysokotlaké čističe a veškeré příslušenství. Jejich produkty a záběr hravě překonávají smysluplnost a logiku používání jakékoliv konkurence. Díky 20-leté zkušenosti s vývojem produktů pro přední značky tlakových myček zakomponovali nejen zjevné problémy z pohledu prodejců, ale také to, jak zákazník vnímá své vlastní potřeby a vrhli se do vývoje svých vlastních vysokotlakých myček, které nyní můžete poznat pod názvem AVA of Norway (zkráceně AVA). Věděli, že chtějí nabídnout své znalosti v poskytování produktů, které jsou uživatelsky přívětivé a mají vysokou účinnost. AVA jednoduše čerpe z ponaučení z prodeje náročným zákazníků a z jejich stížností na omezený vývoj a nevyužité příležitosti.Neustále se vyvíjí a pracuje na výrobě uživatelsky přívětivějších, praktičtějších a efektivnějších řešení pro vysokotlaké mytí. Designéři a inženýři pracují ruku v ruce při hledání lepších řešení pro další zlepšování a budování značky AVA. Cílem je stát se nejinovativnější značkou na trhu vysokotlakých myček.Již nyní se může pyšnit heslem „... AVA znovu objevila zážitek z vysokotlakého čištění“

Přejít na kompletní nabídku AVA of Norway

Imao Parfums

iDscent Imao Parfums je francouzský výrobce excelentních parfémů do automobilu. Imao Car Perfume, Spray či Diffuser jsou inovativní, kvalitní parfémy, kombinující know-how francouzských parfumérských velikánů iDscent z oblasti Grasse, která je považována za opravdovou kolébku parfumářských odborníků. Když parfém, tak francouzský, když francouzský, tak jedině od tamnější parfumářské jedničky. Všechny parfémy Scentway jsou vyráběny přímo ve Francii. Proto neváhejte a vybírejte parfémy iDscent Imao Parfums! Parfémy IMAO jsou k dostání v hned 3 provedeních. IMAO Car Perfume je vložen do exkluzivní pryskyřicové visačky s zaoblenými rohy. V případě IMAO Car Diffuser je parfém vložen do exkluzivní pryskyřicové vložky, která je vložená do ještě exkluzivnějšího obalu opatřeného klipem pro uchycení na ventilaci. IMAO Spray můžete nosit snadno i v kapse, tašce nebo ve vaku. Uživatel tak může vnést atmosféru oblíbené vůně všude a v jakémkoliv okamžiku.

Přejít na kompletní nabídku Imao Parfums

NexDiag

NexDiag, výrobce měřičů tloušťky laku NexPTG, je polská produkční společnost, jejíž charakteristickým znakem je inovativní pohled na svět a automobilový průmysl. Díky kombinaci jejich znalostí a vášně pro automobily byli první na trhu, kdo vytvořil NexPTG bezdrátové měřicí zařízení pro zkoumání tloušťky lakování vozidel spolu se speciální mobilní aplikací, která komunikuje se zařízením iOS či Android díky modulu Bluetooth 4.0. Zavedení zcela nové kvality ve funkcionalitách produktů, přičemž zachování přesnosti měření a intuitivního ovládání pro koncového uživatele byla jejich reakce na stále vyšší požadavky trhu. Navzdory nepochybnému úspěchu první série modelů NexPTG se stále soustředí na rozvoj a obohacování jejich produktového portfolia.