• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality

Největší demopanel autohifi

V odvětví autohifi se pohybujeme již přes 20 let. Všechny tyto zkušenosti jsme se snažili uplatnit v praxi na naší nové kamenné prodejně. Abychom měli jak my, tak i všichni posluchači možnost věrohodného porovnání zvukové stránky v návaznosti na měnících se komponentech, vybudovali jsme demopanel, který v ČR nemá naprosto žádnou konkurenci. Neuvěřitelná variabilita, množství kombinací zvuku a široká možnost odladění.

Náš demopanel napoví každému!

Ať se chystáte na základní instalaci nebo instalaci pokročilejšího charakteru, máme pro Vás srovnání tisíců kombinací! Demopanel je rozdělen dle tipu zapojení na aktivní a pasivní část. V pasivní části máte možnost porovnání 32 autorádií (multimédií) a 40 párů reproduktorů, ty mít puštěné buď přímo přes rádio, nebo externí zesilovač. V aktivní části pak dalších 20 autorádií + hlavní jednotka s propojeným DSP procesorem a k tomu nainstalovaných přepínatelných 45 párů reproduktorů. Ty jsou jsou řízeny aktivně, tedy bez pasivních výhybek. 45 párů reproduktorů je rozděleno na 15/15/15 párů středbas/střed/výška. Máte tedy jedinečnou možnost pasování zvuku výšky ku středobasu a pro ty nejnáročnější z vás dokonce s možností doplnění o střed! Nainstalovaný externí procesor navíc umožňuje nastavování odpovídajících dělících frekvencí a strmostí, nastavování intenzity daných pásem, funkci mute pro každý měnič, atd. Jakoukoliv kombinaci reproduktorů můžete samozřejmě kdykoliv doplnit i o subwoofer. Demopanel je navíc doplněn o hrající přepínatelné vytlumené a nevytlumené dveře z automobilu a je ovládán dálkově! Množství a typy autorádií a reproduktorů zapojených v demopanelu navíc není žádné tajemství. I z domu se můžete podívat, zda-li Vaše favority v panelu máme, či nikoliv díky přidělenému štítku zapojeno v demopanelu.

Kolik demopanel vlastně nabízí kombinací zvuku? Nekonečně!

Pro realistickou možnost srovnání jsme se snažili zachovat akustické podmínky v automobilu. Reproduktory mají sice svoje separátní komory, ale komory jako takové nejsou tlumeny žádným vlhkem náchylným materiálem! Objem komor je 25 L, což odpovídá cca 60% automobilů. Nainstalovány jsou reproduktory v cenové relaci 499,-Kč - 56.990,-CZK, autorádia a navigace v cenovém rozpětí 1.190,-Kč - 19.990,-CZK.

Nezapomeňte, že demopanel ale není vše!

Stále nám do zvukového projevu ale razantně promlouvá akustika místnosti. Proto není zcela ideální považovat demopanel za naprosté dogma. skvěle porovnáte citlivost, vyrovnanost pásem, dynamiku a frekvenční průběh. Ale díky akustice místnosti chybí odrazy, odlišná směrovost, vzdálenost mezi jednotlivými pásmy a další specifické vlastnosti, které značně ovlivňují zvuk v automobilu. I proto máme k demopanelu k dispozici i předváděcí vůz Škoda Scala, v které je možné odprezentovat celá řada variant nazvučení. Kompletní charakteristiku montáže do předváděcího vozu si můžete před návštěvou nastudovat v uvedené realizaci.