• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
Brutální Black Friday jen tento víkend!

Brutální Black Friday jen tento víkend!

Jiří Karlovský
29.11.2019
0

Je to tu.. Rok se s rokem sešel a je tu opět Black Friday a nákupní šílenství. Přesně takto bychom mohli definovat událost, kterou jsme pro vás připravili na tento víkend 29.11-1.12. Akce Black Friday je napříč našim sortimentem. Své si naleznete jak v odvětví detailingu, tak i autohifi. A abychom všem vyšli maximálně vstříc, zahrnuli jsme do této akce jen to nejoblíbenější, nejkvalitnější a nejprodávanější.. Prostě vše nej!

Black Friday na autokosmetiku a detailingové příslušenství

Auto Finesse -30%

30% sleva na Auto Finesse je TOP. Jdu do toho!

Auto Finesse je naprosto nejpopulárnější výrobce z naší nabídky. Není se naprosto čemu divit. Tak rychlý progress v kvalitě a rozmanitosti svých produktů se nevidí snad u žádného jiného producenta autokosmetiky. Navíc ten styl? Hm... Letos máme navíc takovou třešničku na dortu. Objednáte-li v těchto dnech přípravky od Auto Finesse v ceně alespoň 999,-Kč, obdržíte od nás zcedla zdarma čistič kol Auto Finesse Imperial v koncentrátu v 500 ml balení. U objednávek s přípravky v ceně alespoň 2999,-Kč přibalíme k již zmiňovanému Imperialu ještě ještě limitovanou edici vosku Auto Finesse Venom v 500 ml balení. Samozřejmě opět zdarma. O to atraktivnější je i to, že tento vosk jinak nelze samostatně zakoupit, Imperial v koncentrované formě v 500 ml není a nebyl dostupný dokonce ani v UK. Navíc krom ČR je možné jej získat jen přímo u výrobce v UK.

Soft99 -40%

30% sleva na Soft99 je TOP. Jdu do toho!

Přímo cenová brutalita. S tímto nápadem přišel přímo EU distributor a vzhledem k tomu, že jsme považováni za jedničku na trhu, naleznete takto výraznou slevu pouze u nás!. Soft99 jsou japonští specialisté na tvrdé vosky, tekuté stěrače a mnoho dalšího. V zahraničí se navíc rozdávají k objednávkám hrnečky. My Vás i o toto nechceme připravit. Objednáte-li si produkty tohoto výrobce v těchto dnech v celkové ceně alespoň za 999,-Kč, přibalíme vám parádní hrneček Soft99 automaticky do balíku také. Navíc máme připravenou pěknou hromádku přívěšků, klíčenek apod. Prostě japonská brutalita..

Gyeon -30%

30% sleva na Gyeon je luxusní.. jdu do toho!

Technologicky vyspělé přípravky z oblasti jižní Korei. Korea je známa produkcí těch nejkvalitnějších přípravků založených na přítomnosti Oxidu křemičitého (SiO2), které odolávají jakýmkoliv povětrnostním vlivům. Gyeon patři všeobecně mezi světově nejuznávanější výrobce a my Vám nyní nabízíme kompletní portfolio s 30% slevou!

Work Stuff -30%

30% sleva na Work Stuff je TOP.. Jdu do toho!

Work Stuff je opravdovým specialistou na detailingové příslušenství. Kbelíky, vložky, ručníky, utěrky, štětce a další. Naprosto bezkonkurenční kvalita zpracování a více jak luxusní design přivádí k nadšení téměř jakéhokoliv detailera.

Vertool -30%

30% sleva na Vertool je TOP.. Jdu do toho!

Leštičky s vyjímečnou výbavou a efektivitou za více jak příjemné ceny. Asi takto bychom mohli definovat Vertool jako takový. Obzvláště Force Drive s nuceným orbitem těžko v dané ceně hledá konkurenci! V letošním roce se mezi orbitální leštičkou s kmitem 21 mm a a leštičkou s nuceným orbitem objevila i menší sestra pro 75 mm kotouče. Často s leštičkami pracujeme právě i my, a právě proto můžeme tyto kvality potvrdit díky vlastním zkušenostem!

California Scents -30%

30% sleva na California Scents je TOP.. Jdu do toho!

Vůně v plechovkách California Scents patří snad mezi nejpopulárnější vůně na celém světě. I u nás prodejnost neustále narůstá. Tak proč v akci Black Friday nenabídnout to nejpopulárnější?

Scentway -30%

30% sleva na parfémy Scentway jsou TOP. Jdu do toho!

Francouzské parfémy Scentway nabírají neuvěřitelně na popularitě a začínají Californiím pěkně šlapat na paty. Není se také moc čemu divit. Tak atraktivní a sofistikované vůně do automobilu nenabízí snad žádný jiný výrobce. My je přímo milujeme!

Black Fiday na autohifi a montážní příslušenství

MTX Audio -30%

30% sleva na MTX Audio je TOP.. Jdu do toho.

Reproduktory, zesilovače a subwoofery tohoto amerického výrobce jsou zajisté nejpopulárnějším artiklem. Letos nebudeme zbytečně zavádět vyjímky a v akci Black Friday můžete od tohoto výrobce zakoupit i celé reproduktorové sety dle typu automobilu.

DLS -30%

30% sleva na DLS je TOP.. Jdu do toho!

Špičkové komponenty švédských specialistů. DLS v mnoha ohledech upřímně milujeme a věříme, že vy jste na tom stejně. Poctivý a ničím nezkreslený zvuk nabídne požitek z hudby opravdu každému milovníku kvalitní hudby.

BLAM -30%

Blam s 30% slevou je TOP.. jdu do toho!

Francouzský Blam je dítětem Guy Bonevilla. Komu je toto jméno povědomé zajisté ví, že právě Guy byl zakladatelem a hlavním vývojářem u mnohem známější značky Focal v sekci car audio. Je to již pěkných pár let, co Guy opustil tyto brány a šel svou vlastní cestou. Výsledkem jsou vlastní produkty, které disponují neuvěřitelnými poměry cena/kvalita. My máme tuto značku ve svém portfoliu cca 2 měsíce, máme za sebou již nekolik montáží a známe reakce všech zákazníků. Proto si dovolíme i například tvrdit, že Blam Relax 165 RX jsou naprosto nejlepší reproduktory pro montáž na autorádio na trhu a proto jsme přesvědčení, že právě o tomto výrobci v budoucnu ještě hodně uslyšíme.

eXcrusion -30%

eXcursion s 30% slevou je špička.. jdu do toho!

Německý výrobce špičkových komponent v rozumných cenových relacích. Perfektní poměr cena/efektivita, díky kterému vidíte právě komponenty, nebo i zesilovače s DSP procesory od tohoto výrobce v našich montážích tak často. V akci Black Friday se tak jedná o naprostou bombu!

VBF -40%

40% na tlumení od VBF je TOP.. jdu do toho!

Skvělé tlumící a odhlučňující materiály, které používáme prakticky denně. A i právě proto víme, že nabízíme opravdu skvělý materiál v perfektním poměru cena/efektivita. V akci Black Friday je tento poměr prakticky nepřekonatelný!

CTK -40%

Špičkové tlumící materiály CTK s 40% slevou jsou TOP.. jdu do toho!

Špičkové tlumící, odhlučňující a termoizolační materiály, které používáme čím dál víc. Perfektní poměr cena/efektivita, navíc výběr z několika různých kvalitativních řad včetně řady odlehčené pro super luxusní instalace.

Komentáře

Hodnocení zákazníků

Podělte se i o vlastní zkušenosti!
Budeme vděční, pokud zanecháte recenzi, ta může být užitečná pro ostatní uživatele našich stránek.
Přidat hodnocení

Zatím je zde prázdno..

Přidat hodnocení