• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
CarMedia.cz & Lockdown

CarMedia.cz & Lockdown

Jiří Karlovský
22.10.2020
0

Je to opět zde. Ačkoliv vláda České republiky slibovala, že již nedojde v tak plošné míře k opatření zvané "lockdown", tedy uzavření všech prodejen apod., je zde opět to, co si pamatujeme z jara. Od včerejšího večera nám neustále zvoní telefony s dotazy stejného charakteru, tedy jak nyní budeme během těch prvních 14ti dní fungovat. Pro všechny naše zákazníky máme takřka jen pozitivní zprávu. Fungujeme standardně dál. V těchto dnech se stále budeme snažit vyjít všem našim zákazníkům maximálně vstříc a odbavovat vše, na co si jen vzpomenou. I naše prodejna dále otevřena jako výdejní místo jak pro náš e-shop, tak i našeho partnera Zásilkovnu. Berte ale v úvahu, zda-li je nutné ji fyzicky navštívit hlavně v případě, kdy jste nachlazeni, nebo si nejste jisti svým zdravotním stavem. Sice se nyní budeme snažit udržet fungování naší společnosti na dostatečně stabilní míře tak, aby naši zaměstnanci nebyli omezeni na odměnách, ale stále je zde ono zdraví, které je pro nás všechny mnohem přednější.

1) Odesílání zásilek

Odesílání zásilek z e-shopu bude probíhat standardním způsobem. Vzhledem ke zkušenostem z jara nevidíme v dodávání zásilek takřka žádný problém. Asi jen zvažte, zda-li upřednostníte rychlost dodání, nebo cenu dopravného. 100% spolehlivost rychlého dodání nyní můžeme garantovat u zásilek odeslaných prostřednictvím kurýrní služby DPD. U Zásilkovny je třeba si předem ověřit, zda-li je pobočka, kam si chcete nechat balíček poslat, otevřená. To samé platí i v případě České pošty. V případě volby jiného dopravce, jak DPD, bude adresa výdejního místa v případě volby nedostupné varianty automaticky změněna na nejbližší možnou. Ceny dopravného se u žádného z přepravců nikterak nemění.

2) Prodejna

Naše prodejna spadá i v těchto dnech do kategorie výjimek, díky kterým můžeme mít otevřeno. V těchto dnech naše prodejna funguje jako výdejní místo přepravní společnosti Zásilkovna a našeho e-shopu. Je tedy standardně otevřeno. V tomto bodě ale musíme opět zdůraznit, abyste zvážili, zda-li je opravdu 100% nutné jet k nám na prodejnu, nebo by nebylo lepší si daný produkt buď od nás nechat poslat, nebo na přijatou zásilku počkat do okamžiku, dokud nebudete 100% fit, nebo dokud nepominou veškerá omezení. Otevírací doba naší prodejny se nemění, budeme stále k dispozici Po-Pá 09:00-17:00 hod.

3) Montážní dílna

V rámci montáží autohifi či detailingu dále pokračujeme v realizacích již přijatých a nasmlouvaných zakázek. Pár menších zakázek zvládneme ještě letos. Nové zakázky většího charakteru v tuto chvíli nasmlouváváme vzhledem k naší maximální vytíženosti s termínem realizace od ledna roku 2021. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 777 003 124 či 771 141 830 nebo na e-mail info@carmedia.cz. Děkujeme.

Komentáře

Hodnocení zákazníků

Podělte se i o vlastní zkušenosti!
Budeme vděční, pokud zanecháte recenzi, ta může být užitečná pro ostatní uživatele našich stránek.
Přidat hodnocení

Zatím je zde prázdno..

Přidat hodnocení