• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
Cyber Monday na CarMedia.cz

Letos u nás poprvé.. Cyber Monday!

Jiří Karlovský
28.11.2020
0

Poprvé za historii je u nás i Cyber Monday. Reagujeme tak na neustále opakující se stav, kdy nás každé pondělí po Black Friday žádá několik desítek zákazníků o dodatečnou slevu, protože jednoduše nestihli Black Friday. Letos tak poprvé v naší historii protáhneme celou akci Black Friday i o pondělí.. Cyber Monday je zde! Slevy a vše se oproti víkendu naprosto nemění, nemusíte tak ničeho litovat.. Zopakujme si tedy, čeho můžete ještě v pondělí 30.11. využít.

Cyber Monday na autokosmetiku a detailingové příslušenství

Auto Finesse -30%
30% sleva na Auto Finesse je TOP. Jdu do toho!
Auto Finesse je naprosto nejpopulárnější výrobce z naší nabídky. Není se naprosto čemu divit. Tak rychlý progress v kvalitě a rozmanitosti svých produktů se nevidí snad u žádného jiného producenta autokosmetiky. My letos evidujeme naprosto enormní nárůst prodejnosti, což jen odpovídá tomu, že to angličtí detaileři dělají prostě dobře. Kvalitní a prostě funkční produkt musí oslovit snad každého. A ten styl? Hm... Jen dárky navíc jsou již pryč.. :-(

Soft99 -30%
30% sleva na Soft99 je TOP. Jdu do toho!
Soft99 jsou japonští specialisté na tvrdé vosky, tekuté stěrače a mnoho dalšího. V zahraničí se navíc rozdávají k objednávkám ještě hrnečky. My Vás i o toto nechceme připravit. Objednáte-li si produkty tohoto výrobce v těchto dnech v celkové ceně alespoň za 699,-Kč, přibalíme vám parádní hrneček Soft99 automaticky do balíku také. Navíc máme připravenou pěknou hromádku přívěšků, klíčenek apod. Prostě japonská brutalita..

Gyeon -30%30% sleva na Gyeon je luxusní.. jdu do toho!Technologicky vyspělé přípravky z oblasti jižní Korei. Korea je známa produkcí těch nejkvalitnějších přípravků založených na přítomnosti Oxidu křemičitého (SiO2), které odolávají jakýmkoliv povětrnostním vlivům. Gyeon patři všeobecně mezi světově nejuznávanější výrobce a my Vám nyní nabízíme kompletní portfolio s 30% slevou!

Work Stuff -30%
30% sleva na Work Stuff je TOP.. Jdu do toho!
Work Stuff je opravdovým specialistou na detailingové příslušenství. Kbelíky, vložky, ručníky, utěrky, štětce a další. Naprosto bezkonkurenční kvalita zpracování a více jak luxusní design přivádí k nadšení téměř jakéhokoliv detailera. 

Wowo's -30%
30% sleva na Wowo's je TOP.. Jdu do toho!

Wowo's Detailing Car Care je výrobce špičkové ultimátní autokosmetiky, která perfektně zaplňuje mezery mezi produkty všech výrobců. Vyniká s kvalitou u produktů, na které převážná většina výrobců zapomíná, jako je například přípravek pro mytí bez vody, nebo i krémový vosk, který je aplikovatelný na povrch s teplotou až do 50 stupňů. Tedy možný snadno aplikovat i na přímém slunci. Wowo's vyvíjí produkty striktně na základě požadavků zákazníků a drží se hesla "vyrobeno detailery pro detailery".

ValetPro -30%
30% sleva na ValetPRO je TOP.. Jdu do toho!

Snad nejoblíbenější anglická autokosmetika, která operuje v základních cenových relacích. A ačoliv se jedná o relativně levné produkty, jedná se o produkty, které jsou podporovány silným týmem, včetně interního výzkumu a praktického testování interními detailery, kteří následně pomáhají zákazníkům řešit problémy s čištěním vozidel.

Good Stuff -30%
30% sleva na Good Stuff je TOP.. Jdu do toho!
Aby si přišli na své opravdu všichni, rozhodli jsme se zahrnout do Black Friday zahrnout i tak cenoově dostupný brand, jako je Good Stuff. Náš tip je pěkná výbavička v kombinaci Work Stuff + Good Stuff :-)

QuickJack -20%
Ě0% sleva na QuickJack je TOP.. Jdu do toho!

Tento typ materiálu v akcích Black Friday 100% nikde jinde nenaleznete. Zvedáky QuickJack jsou ultimátním nástrojem pro profesionální detailery nebo pro každého, kdo to s detailingem myslí pravdu vážně.

Finish Kare -20%
20% sleva na Finish Kare je TOP.. Jdu do toho!
Finish Kare je americký výrobce speciálních čistících a úklidových prostředků světové kvality. I díky tomu se v průběhu  více jak 40ti let své existence stal předním výrobcem autokosmetikých přípravků. Díky přístupu nenahrazovat produkty jinými, ale původní inovovat a vylepšovat, se Finish Kare neztratí i ve velmi širokých nabídkách detailingových shopů. I my produkty tohoto výrobce samozřejmě doporučujeme!

Collinite -20%
20% sleva na Collinite je TOP.. Jdu do toho!
Collinite je vynikající americký výrobce kosmetiky se specifickým zaměřením na odolnost a výdrž. V nabídce naleznete i vynikající produkty zaměřující se čistě na údržbu a péči o sklolaminátové povrchy, čili o lodě a karavany včetně lodí provozujících v mořské vodě. I díky tomu jsou hlavně tvrdé vosky oblíbené jako zimní ochrana, tedy ochrana odolávající nejen silniční špíně, ale i soli.

Poka Premium -30%
30% sleva na Poka Premium je TOP.. Jdu do toho!
Příslušenství do jakéhokoliv studia, dílny či garáže. Exkluzivní a důmyslný design a stejně exkluzivní zpracování. Toto vše můžete očekávat od jakéhokoliv z produktů. Mezi vybavením naleznete veškeré police a držáky na leštičky, leštící kotouče, pasty, detailery či čističe, ale i další příslušenství, jako jsou maskovací pásky, štětce či kartáče.

Vertool -30%30% sleva na Vertool je TOP.. Jdu do toho!Leštičky s vyjímečnou výbavou a efektivitou za více jak příjemné ceny. Asi takto bychom mohli definovat Vertool jako takový. Obzvláště Force Drive s nuceným orbitem těžko v dané ceně hledá konkurenci! V letošním roce se mezi orbitální leštičkou s kmitem 21 mm a a leštičkou s nuceným orbitem objevila i menší sestra pro 75 mm kotouče. Často s leštičkami pracujeme právě i my, a právě proto můžeme tyto kvality potvrdit díky vlastním zkušenostem!

BigBoi -20%
20% sleva na BigBoi je TOP.. Jdu do toho!
BigBoi máme v nabídce cca 2 roky. Po celou dobu zastupujeme tuto značku jak pro ČR tak SK. Obrovská poptávka napříč celým světem výrbce již delší dobu dokáže pěkně zaskočit, proto jsou často tyto luxusní vysoušeče či tlaková myčka tak trochu nedostupné. Nám se povedlo před několika týdny naskladnit velké množství produktů, proto i BigBoi můžete letos nalézt v nabídce Black Friday.

Cyber Monday na autohifi, tlumící a odhlučňující materiály a montážní příslušenství

MTX Audio -30%
30% sleva na MTX Audio je TOP.. Jdu do toho.Reproduktory, zesilovače a subwoofery tohoto amerického výrobce jsou zajisté nejpopulárnějším artiklem. Letos nebudeme zbytečně zavádět vyjímky a v akci Black Friday můžete od tohoto výrobce zakoupit i celé reproduktorové sety dle typu automobilu.

DLS -30%
30% sleva na DLS je TOP.. Jdu do toho!Špičkové komponenty švédských specialistů. DLS v mnoha ohledech upřímně milujeme a věříme, že vy jste na tom stejně. Poctivý a ničím nezkreslený zvuk nabídne požitek z hudby opravdu každému milovníku kvalitní hudby.

BLAM -30%
Blam s 30% slevou je TOP.. jdu do toho!Francouzský Blam je dítětem Guy Bonevilla. Komu je toto jméno povědomé zajisté ví, že právě Guy byl zakladatelem a hlavním vývojářem u mnohem známější značky Focal v sekci car audio. Je to již pěkných pár let, co Guy opustil tyto brány a šel svou vlastní cestou. Výsledkem jsou vlastní produkty, které disponují neuvěřitelnými poměry cena/kvalita. My máme tuto značku ve svém portfoliu cca 2 měsíce, máme za sebou již nekolik montáží a známe reakce všech zákazníků. Proto si dovolíme i například tvrdit, že Blam Relax 165 RX jsou naprosto nejlepší reproduktory pro montáž na autorádio na trhu a proto jsme přesvědčení, že právě o tomto výrobci v budoucnu ještě hodně uslyšíme.

Digital Designs -30%
DD s 30% slevou je TOP.. jdu do toho!
Jednoduchá definice - superwoofery. Kdo jednou pozná sílu a razanci subwooferu od Digital Designs, těžko bude chtít v budoucnu cokoliv jiného. Sami je naprosto milujeme. Aktuální situace přeje všem požadavkům, které snad mohou vyvstat. Díky příchodu ucelené nabídky variant subwooferů Redline snad ani není možné, abyste nenašli kus, který by dokonale zapadl do Vaší sestavy.

SounDigital - 30%
SounDigital s 30% slevou je TOP.. jdu do toho!
Zesilovače s úchvatnou efektivitou a naprosto nekompromisním výkonem. Díky zahrnutí subwooferů od Digital Designs jsme toužili do naší nabídky zahrnout i kloudný pohon. Inspirovali jsme se hlavně v USA, kde vládnou výkonnostní soutěže dB Drag a jemu podobné. A pakliže se sami podíváte na rekordní hodnoty a sestavy vítězů, jsou použité komponenty naprosto dominantně obsazeny dvěma výrobci. Digital Designs a právě SounDigital.

VBF -30%
30% na tlumení od VBF je TOP.. jdu do toho!Skvělé tlumící a odhlučňující materiály, které používáme prakticky denně. A i právě proto víme, že nabízíme opravdu skvělý materiál v perfektním poměru cena/efektivita. V akci Black Friday je tento poměr prakticky nepřekonatelný!

CTK -30%
Špičkové tlumící materiály CTK s 30% slevou jsou TOP.. jdu do toho!
Špičkové tlumící, odhlučňující a termoizolační materiály, které používáme čím dál víc. Perfektní poměr cena/efektivita, navíc výběr z několika různých kvalitativních řad včetně řady odlehčené pro super luxusní instalace.

Four Connect - 30%
Špičkový instalační materiál Four Connect s 30% slevou je TOP.. jdu do toho!
Instalační materiál, který jsme do nabídky zahrnuli vlastně nedávno. Dlouho jsme hledali něco, co by nás nadchlo a zaplnilo mezery mezi materiály, které již dlouhodobě používáme. Four Connect je instalační materiál, který musí nadchnout opravdu každého. Kvalitní signálové kabely, a kabely napájecí či reproduktorové, bezkonkurenční ukončovací terminály, pojistky v nekompromisních cenách. I díky tomu bude tento materiál nyní v našich montážích jasně dominovat.

Komentáře

Hodnocení zákazníků

Podělte se i o vlastní zkušenosti!
Budeme vděční, pokud zanecháte recenzi, ta může být užitečná pro ostatní uživatele našich stránek.
Přidat hodnocení

Zatím je zde prázdno..

Přidat hodnocení