• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
Do nabídky vracíme Massive Audio

Do nabídky vracíme Massive Audio

Jiří Karlovský
08.02.2022
0

Massive Audio historicky patřilo mezi jednu z nejpopulárnějších značek mezi cenově dostupnými zesilovači do auta. Neuvěřitelnou oblibu doprovázenou takřka nulovou reklamovatelností zabrzdila jen neschopnost bývalého dovozce dodávat dostatečné množství produktů. S tímto stavem jsme se nechtěli smířit a zahájili jsme vyjednávání přímo s výrobcem o možnosti přímého importu těchto skvělých komponent. Výsledkem je naše výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko. Massive Audio je zpět v naší nabídce!

O Massive Audio

Od roku 1999 je Massive Audio® předním výrobcem vysoce výkonných audio produktů. Massive Audio položil své kořeny ve vysoce kvalitní reprodukci zvuku prostřednictvím vlastního inženýrství a odhodlání ke spokojenosti zákazníků.

V dnešním průmyslu musí produkty pro trh s náhradními díly vynikat nejen svou schopností přesně reprodukovat dynamiku hudby, ale také schopností integrovat se do hranic moderního prostředí. V očekávání těchto potřeb společnost Massive Audio představila řadu vynikajících produktů navržených pro nadšence, kteří nepřijmou žádné kompromisy, a přesto uznávají skutečnou hodnotu.

V průběhu let rozšířili nabídku o růzmé řady produktů do auta a profesionální a osobní audio produkty. Licenční divize FAMETEK™ společnosti Massive Audio dokonce uzavřela partnerství se společnostmi, jako je The BBC & CBS, jakožto oficiální licencovaný výrobce audio elektroniky, který bude pokračovat ve vytváření zábavných a vzrušujících funkčních sběratelských předmětů napříč mnoha populárními kulturami a kultovní klasikou.

Produkty Massive Audio jsou výsledkem let zkušeností ve strojírenství, výrobě a důkladného porozumění tomu, co vy, jejich zákazníci, očekáváte od... „MASSIVNÍHO ZVUKOVÉHO ZÁŽITKU.“

Zesilovače do auta Massive Audio

 • Zesilovače Massive Audio Blade BP - Cenově nejdostupnější zesilovače řady BLADE BP jsou navrženy podle motta „Live, Loud and Play Hard“. Všechny zesilovače mají vestavěné OEM linkové konvertory na vstupech RCA, které mohou přijímat vysokoúrovňový reproduktorový signál s napětím až 9 V. Snímáním DC napětí továrního autorádia lze aktivovat funkci ATO (Auto Turn On) automatického spínání. Vícekanálové zesilovače BP jsou navrženy ve třídě AB s minimální impedancí na kanál 2 Ohmy. Monobloky pak v třídě D, které mohou pohánět subwoofery až na minimální impedancí 1 Ohm. Všechny zesilovače Blade „BP“ používají desky plošných spojů Mil Spec, díly SMD, pěticestnou ochranu, vysoce kvalitní spínací zařízení MOSFET a všechny splňují „World Wide Standards“, ROHS a E-Mark, vyhovují CTA2006. To zajišťuje, že málokterá konkurence může obstát před zesilovači BLADE BP, pokud jde o funkce a výkon v poměru k ceně. Cenově nejdostupnější řada zahrnuje dvoukanálový zesilovač BP500.2 V2, čtyřkanálové BP800.4 V2 a BP1000.4 V2 a monobloky BP1000.1 V2 a BP2000.1 V2.
 • Zesilovače Massive Audio Nano Edge - Všechny zesilovače řady „NANO EDGE“ používají slavnou desku s plošnými spoji
  Nano Block Military a napájecí zdroje MOSFET s pohonem „N“, aby zajistily výkon. Nyní ale mají několik nových špičkových funkcí, jako jsou vstupy RCA, které mohou přenášet i vysoké úrovně signálu reproduktorů až do 10 voltů. Tento vestavěný OEM převodník šetřící peníze se nachází v každém modelu „EDGE“. Každý model monobloků používá systém snímání hudby DC off set k automatické aktivaci ATO (Auto Turn On). Mezi další nové funkce precizního zvuku, které se nacházejí u všech mono modelů, patří nastavitelný 1pásmový parametrický ekvalizér se zesílením basů až o 12 dB, přepínatelná 12 V výstupní nebo sepínací svorka, přípravný dokovací vstup pro volitelný kapacitor Massive Audio 4 farad „Rail CAP“. Nano Edge serie zahrnuje trojici monobloků Massive Audio E2, E3 a E4 a dvojici čtyřkanálových zesilovačů Massive Audio EX44 a EX4R.
 • Zesilovače Massive Audio Primo - Podle slovníku Merriam Webster's je primo považováno za „nejkvalitnější“. V souladu s tímto standardem hrdě představujeme řadu zesilovačů Massive Audio PRIMO třídy D, navržených a zkonstruovaných v USA. Všechny zesilovače řady PRIMO používají Mil Spec PCB se zařízeními pro povrchovou montáž. Uvnitř najdete kompletní MOSFET vysoce kvalitní spínací zařízení a můžete si být jisti, že vaše investice vydrží díky 5-cestnému ochrannému obvodu a„LED Clipping" indikátoru. Inženýři společnosti Massive Audio vybrali pouze ty nejkvalitnější rezistory s tolerancí 1%, aby byla zajištěna konzistentnost výkonu. Vestavěný OEM Line Converter také umožňuje instalaci těchto zesilovačů do jakéhokoli systému díky jejich vstupní citlivosti nastavitelné až na 10 V RMS s obvody automatického zapnutí. Navíc i generují 12 V spínání pro další externí zesilovče. Zahrnuli také vlastní obvody „Bass Kompressor“, které poskytují nízkofrekvenční vylepšení. K jejich „pouličnímu krédu“ přispívá jejich soulad s normami CTA 2006 Asociace spotřebitelských technologií pro automobilové audio zesilovače. Nejen, že vyhovují, ale ve skutečnosti překonávají tyto přísné standardy. Všechny modely jsou předem testovány a překonávají jejich publikované hodnocení CTA 2006. I.C.P. (In Car Performance). Luxusní řada Primo zahrnuje dvojici monobloků Massive Audio P2 a P3, čtyřkanál Massive Audio PX4S a šestikanál Massive Audio PX6.

Zesilovač Massive Audio BP500.2 V2

Reproduktory do auta Massive Audio

 • Massive Audio Aluma Series - ALUMA 6 je vysoce kvalitní zakázková komponentní reproduktorová sada vytvořená s velmi sofistikovanými italskými inženýry ze Zucattii™  ve spolupráci s Massive Audio. Každý výškový reproduktor má dokonale vyladěnou CNC komoru se špičkovým hliníkovým pouzdrem. Středobasy jsou vyrobeny z těžkého saténově chromovaného eloxovaného koše s perleťovým povrchem, který drží vysokoenergetické magnety Y40. Hliníkový kompozitní papírový kužel je obklopen měkkou butylovou pryží a je spojen s 1.5" vysokoteplotní kmitací cívkou TILL. Vysoce výkonný 25 mm výškový reproduktor s měkkou hedvábnou membránou je chlazen pomocí Ferro Fluid pro dokonlý zvukový projev, který je řízen vlastní audiofilskou výhybkou 12 dB Links-worth Riley s možnostmi nastavení útlumu. Vzhledem k vlastní povaze ALUMA 6 se tyto reproduktory nedodávají s mřížkami.
 • Massive Audio FC/FZ Series - Modelová řada dvou a třípásmových komponentních reproduktorů. Nízkohmotné vrchlíky chráněné proti UV záření se odráží na Cloth Nomex spiderů a tím vytváří citlivosti až 93 dB. Papírové membrány tvrzené tkanou vlákninou jsou spojeny s košem měkkým pružným pryžovým závěsem, který zajišťuje plynulé, rychlé a silné zvukové odezvy.12 dB Linkwitz-Riley vyhybky kombinují výšky a hloubky v rovnováze, kterou konkurence často nedosahuje. Velké 25 mm měkce hedvábné výškové reproduktory se dodávají s několika možnostmi montáže, které pomáhají rozšířit reprodukci až na 20.000 Hz s přesnou rovnováhou mezi ovládáním výkonu a frekvenční odezvou v závislosti na umístění reproduktorů. Tato série nabízí velmi atraktivní dvoupásmové komponentní reproduktory Massive Audio FC6, třípásmové komponentní reproduktory Massive Audio FC6.3 a technologicky nejvyspělejší FZ6 V2.
 • Massive Audio FX Series - Všechny koaxiální reproduktory řady FX jsou navrženy s ohledem na High-Tec Sonic Performance. Pevné lisované ocelové koše s práškovým nástřikem obsahují vysokoenergetické magnety Y35, aby byla zajištěna dostatečná síla. Vestavěné 6 dB vnější výhybky Linkwitz–Riley se připojují k výškovým reproduktorům s obrácenou hliníkovou kopulí Ferro Fluid o velikosti 20 mm.Všechny měniče disponují zakázkově tkanými membránami ze skelných vláken s měkkým butylkaučukovým závěsem. Každá membrána spolupracuje s vysoce kvalitními spidery z polyesterových vláken, které jsou napojeny na 1” vysokoteplotní 100% čisté kmitací cívky KSV, aby reprodukovaly zvukovou rovnováhu mezi detaily a vysokoobjemovým výstupem. Tato vyšší řada zahrnuje koaxiální reproduktory o velikosti 100 mm FX4, 130 mm FX5, 165 mm FX6, 5x7" FX57 a 6x9" FX69.
 • Massive Audio MX Series - Cenově nejdostupnější řada koaxiálních reproduktorů MX má ve spodní části reproduktoru umístěny
  vysokoenergetické magnety Y30, které zajišťují dostatečnou potřebnou sílu. Uprostřed reproduktorů MX jsou umístěny 0.75” KSV cívky, které kmitají na polyvláknových spideru. S gumovým závěsem, laminovanými papírovými membránami a hladkými 13 mm kopulovitými výškovými reproduktory jsou tyto reproduktory vysoce hodnotné a jsou navrženy tak, aby vyhovovaly téměř každému uživateli. Díky široké škále velikostí a tvarů v této řadě najde svou variantu snad každý uživatel, který hledá koaxiální měnič v geniálním poměru cena/efektivita. V této sérii naleznete koaxiální reproduktory 100 mm MX4, 130 mm MX5, 165 mm MX65, mělké 165 mm MX65S, 4x6" MX46 a 6x9" MX693.
 • Massive Audio FK Series - Komponentní reproduktory Massive Audio FK6 jsou navrženy s ohledem na High-Tec Sonic Performance. Pevné lisované ocelové koše s práškovým nástřikem obsahují vysokoenergetické magnety Y35, aby byla zajištěna dostatečná síla magnetu. Externí 12 dB vnější výhybky Linkwitz–Riley se připojují k 20 mm výškovým reproduktorům s obrácenou hliníkovou kopulí Ferro Fluid.Všechny měniče podporují zakázkově tkané membrány ze skelných vláken s měkkým butylkaučukovým závěsem. Každá membrána spolupracuje s vysoce kvalitními spidery z polyesterových vláken, které jsou napojeny na 1” vysokoteplotní 100% čisté KSV kmitací cívky. Proto reproduktory disponují bravůrní zvukovou rovnováhu mezi detaily a vysokozátěžovým výstupem.
 • Massive Audio PK Series - Vysokozátěžové "tlakové" komponenty pro mělkou montáž Massive Audio PK6S jsou výsledkem sledování a poslechu uživatelů poptávající opravdu hlasitý a čistý poslech. Massive zasáhl do pulsu 12 voltové scény, přitom stále kombinuje staré školní audio prvky. Po montáži PK6S budou vaše beaty skutečně ostré, čisté a hlavně neuvěřitelně hlasité!

Reproduktory Massive Audio PK6S

Subwoofery do auta Massive Audio

 • Massive Audio ECO Series - Velké basy za cenu, která vyřadí konkurenci. U řady subwooferů ECO od Massive Audio je to všechno o rovnováze mezi hospodárností a výkonem. ECO se navine na 500W Max a vyhovuje CEA 2031. Má efektivní červené logo Massive uprostřed PP Vacuum vrchlíku. Když se „Bass on a Budget“ setká se subwooferem Massive Audio ECO, celý svět bude cítit rytmus z ulice! Cenové hranice ECO subwooferů nepřesahují 2000,-CZK a vybírat můžete z 10" ECO10S4 a 12" ECO12S4.
 • Massive Audio TKO Series - Ještě větší basy za  stále nízkou cenu, která vyřadí konkurenci. I u řady subwooferů TKO od Massive Audio je to všechno o rovnováze mezi hospodárností a výkonem. TKO se navine na 600 W Max a vyhovuje CEA 2031. Má efektivní červené logo Massive uprostřed PP Vacuum vrchlíku. Nejefektivnější řada výkonu k poměru ceny! Tuto řadu reprezentuje trojice modelů, 10" dvoucívka TKO104, 12" dvoucívka TKO124 a 12" jednocívka TKO12S4.
 • Massive Audio UFO Series - Massive Audio bylo vždy známé špičkovou technologií. Někteří si dokonce myslí, že technologie musí pocházet z jiného světa. Není tedy divu, že jejich tenké subwoofery nesou v názvu UFO. Tyto super tenké těžké úderníky jsou vybaveny duálními 4 ohmovými 2.5" kmitacími cívkami a jsou navrženy tak, aby vytvářely velké basy v jakémkoli prostoru. Ploché subwoofery reprezentuje dvojice modelů, 10" UFO10 a 12" UFO12.
 • Massive Audio MMA Series - Subwoofery MMA Massive Audio hravě zvládnou 500 W výkonu! Ve správně naladěném boxu hrají dokonce až na 35 Hz! Vidíte, že těžké ocelové lisované koše jsou natřeny pro nižší rezonanci a ochranu. High Flux Y30 feritové magnety, EISV kmitací cívka vyrobená z hliníkové kostry, polybavlněné spidery s tkanými kulatými vodiči k cívce. To jsou hlavní znaky subwooferů MMA. Při konstrukci jsou všechny nejprve vyváženy laminované papírové membrány prošité červenou nití k závěsu a až poté sešroubovány dohromady. Řada zahrnuje dvojici subwooferů. 10" MMA104 a 12" variantu MMA124.
 • Massive Audio GTX Series - Subwoofery řady GTX jsou dimenzovány na 250-1000 wattů RMS / 500-2000 wattů MAX výkon s 1.5-2.5" kmitací cívkou konfigurovanou pro duální 2/4 ohmovou impedanci. Všechny subwoofery GTX používají těsné červené prošívání, které je prošito UV úpravou. - nalisovaná tvrzená papírová membrána na EROM pěnový závěs. Ten je přilepen k litému ocelovému koši, který je přišroubován k dvojitě naskládaným vysokofrekvenčním magnetům Y30 70-150oz (stroncium feritovým). Poté vše tančí na pružném polybavlněném spideru. Tyto basové reproduktory křičí kvalitu zvuku a skutečně představují závazek společnosti Massive Audio k hodnotě a výkonu a stávají se tak jednoznačeně i naším tipem. Kompletní řada zahrnuje 10" GTX102 a GTX104, 12" GTX122, GTX124 a GTX124R subwoofery a 15" subwoofer GTX154.
 • Massive Audio SummoXL Series - Jak je možné dostat takovou sílu ze subwooferu „SUMMO“ s certifikací CEA 2031? Jediné, co musíte udělat, je upevnit Double Stack 250 Oz Strontium Magnet na nově navrženém lehkém ultra pevném litém hliníkovém koši. Použity jsou i duální 4 Ohmové černé 3” eloxované kmitací cívky a ultra lehké karbonové vrchlíky Spunlace. Na závěr pak nadrozměrné duální Poly Nomex spidery. Připojovací kabeláž o průřezu 6 qmm je vyvedena přímo z kmitací cívky po vzoru těch nejluxusnějších SPL subwooferů. Díky tomu jsou SUMMO 104 „XL“, 124 „XL“ a 154 „XL“ opravdu extra hlasité a hrají opravdu "nízko". Kompletní řada zahrnuje 8" Summo84XL, 10" Summo104XL, 12" Summo124XL a 15" Summo154XL subwoofery.
 • Massive Audio Boom88 - Hideaway subwoofer Massive Audio BOOM88, který je ideální pro nákladní auta nebo auta s omezeným prostorem. Zobrazuje jemnou rovnováhu mezi vysokým výkonem, přesnou reprodukcí zvuku a spolehlivostí. Tento aktivní subwoofer se snadnou instalací poskytne Vašemu systému dokonalé množství čistých, ale silných basů. Massive Audio je celosvětově známo i díky svým 8" subwooferům, proto Vás ani tento nezklame. Další funkce, jako je ATO (automatické zapnutí), vám umožní napojit se na reproduktorové kabely továrního autorádia přes vysokoúrovnostní vstup. jednotku. Když přidáte fázový posun a zesílení basů, nebude Vám u aktivního subwooferu nic chybět.
 • Massive Audio BT12 - Massive Audio BT12 je perfektní basové řešení pro ty, kteří mají omezený prostor a neomezenou žízeň po kvalitě zvuku. BT12 je 12" subwoofer předinstalovaný v boxu potaženým s průmyslovým kobercem. Předem nabitý subwoofer BT12 je konzervativně dimenzován tak, aby zvládnul 300 W RMS, a přesto je dostatečně účinný, aby poskytoval vysokou hladinu akustického tlaku. Využívá vnitřně zapojené 2-palcové, 4-vrstvé, 4 Ohmové kmitací cívky, Nelisovaná papírová membrána je červeně prošívána a ošetřena proti UV záření. Celá sestava membrány a závěsu je přilepena k litému ocelovému koši, který je přišroubován k vysoce kvalitnímu dvojitě naskládanému feritovému magnetu stroncia. Klíčovou funkci udržování kmitací cívky ve středu magnetické mezery plní trojitý poly bavlněný spider. Subwoofer pak chrání odolné černé eloxované ocelové tyče, které chrání membránu a zároveň umožňují maximální X-Max.

Autorádio Massive Audio H7MCP

Snad nejdostupnější multimediální jednotka nabízející Apple Carplay, Android Auto či zrcadlení. Massive Audio H7MCP je 2DIN multimediální jednotka s 7" dotykovým displejem, USB a SD vstupem, integrovaným Bluetooth pro audio streaming a telefonování a Wi-Fi pro bezdrátové zrcadlení. Velmi atraktivní jednotka umožňující využívání navigací typu Waze, Sygic, Google Maps nebo streamování hudby z Spotify v ceně pouhých 6.990,-CZK. V balení naleznete krom externího mikrofonu i prodlužovací ISO svazek (jednotka má na šasi standardní ISO konektory) nebo IR dálkový ovladač. Malou vadou na kráse je snad jen absence standardního plechového rámečku, který je třeba k tomuto přístroji přikoupit, nebo využít upevňovací konzole továrního autorádia.

Závěrem

Kompletní portfolio Massive Audio jsme již obdrželi na náš interní sklad v Hradci Králové. Další zásilku očekáváme v průběhu měsíce března, kdy bude dostupný zbytek námi objednaného zboží. Již ale nyní můžete vybírat z nejnovější nabídky zesilovačů, subwooferů a reproduktorů Massive Audio a přitom se nemusíte obávat několikaměsíčního zbytečného čekání, jak tomu bylo v minulosti!

Komentáře

Hodnocení zákazníků

Podělte se i o vlastní zkušenosti!
Budeme vděční, pokud zanecháte recenzi, ta může být užitečná pro ostatní uživatele našich stránek.
Přidat hodnocení

Zatím je zde prázdno..

Přidat hodnocení

O čem byla řeč?

 
649  (vč. DPH)
11 ks | Skladem

Převodník signálu, z repro na RCA, generování REM, 4.5 V výstup

 
2 790  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

2CH, 2x80/160 W, 1x 320 W, 15-30000 Hz, HPF, LPF, Bass Boost

 
3 290  (vč. DPH)
7 ks | Skladem

4CH, 4x60/120 W, 2x 240 W, 10-35000 Hz, HPF, LPF, Bass Boost

 
4 190  (vč. DPH)
12 ks | Skladem

4CH, 4x80/160 W, 2x 320 W, 10-35000 Hz, HPF, LPF, Bass Boost

 
4 190  (vč. DPH)
6 ks | Skladem

1CH, 1x250/455 W, 15-30000 Hz, LPF, Bass Boost

 
6 290  (vč. DPH)
4 ks | Skladem

1CH, 1x500/900/1000 W, 15-250 Hz, LPF,Subsonic, Bass Boost

 
5 590  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

1CH, 1x200/400/800 W, 10-220 Hz, LPF,Subsonic, Bass Boost

 
7 690  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

1CH, 1x450/700/1400 W, 10-220 Hz, LPF,Subsonic, Bass Boost

 
10 190  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

1CH, 1x650/1000/2000 W, 10-220 Hz, LPF,Subsonic, Bass Boost

 
3 490  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

165+25 mm, 150/600 W, 4 Ohmy, 93 dB, 50-20000 Hz, PÁR

 
2 590  (vč. DPH)
6 ks | Skladem

165+20 mm, 125/250 W, 4 Ohmy, 93 dB, 50-20000 Hz, PÁR

 
3 790  (vč. DPH)
6 ks | Skladem

165+20 mm, 80/320 W, 4 Ohmy, 92 dB, 58-20000 Hz, PÁR

 
4 890  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

165+25 mm, 250/500 W, 4 Ohmy, 100 dB, 100-20000 Hz, PÁR

 
6 990  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

1CH, 1x250/400/600 W, 17-230 Hz, LPF, Subsonic, Bass Boost

 
359  (vč. DPH)
3 ks | Skladem

Dálkový ovladač pro zesilovače Massive Audio od r.v. 2013

 
9 790  (vč. DPH)
0 ks | Vyprodáno

1CH, 1x500/700/1000 W, 17-230 Hz, LPF, Subsonic, Bass Boost

 
9 990  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

4CH, 4x150/240 W, 2x 480 W, 20-30000 Hz, HPF, LPF, Bass Boost

 
13 890  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

6CH, 6x130/180 W, 3x 350 W, 20-45000 Hz, HPF, LPF, Bass Boost

 
17 890  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

4CH, 4x800/1200 W, 2x 2400 W, 25-30000 Hz, HPF, LPF

 
6 490  (vč. DPH)
3 ks | Skladem

4CH, 4x100/200 W, 2x 400 W, 10-25000 Hz, HPF, LPF, Bass Boost

 
1 790  (vč. DPH)
0 ks |

Do 2 týdnů

10" (250 mm), 250/500 W, 4 Ohmy, 87.6 dB

 
1 990  (vč. DPH)
5 ks | Skladem

12" (300 mm), 250/500 W, 4 Ohmy, 87.2 dB

 
4 590  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

10" (250 mm), 700/1400 W, 2+2 Ohmy, 86.1 dB

 
4 590  (vč. DPH)
4 ks | Skladem

10" (250 mm), 700/1400 W, 4+4 Ohmy, 86.2 dB

 
5 190  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

12" (300 mm), 700/1400 W, 4+4 Ohmy, 86.9 dB

 
5 190  (vč. DPH)
4 ks | Skladem

12" (300 mm), 700/1400 W, 2+2 Ohmy, 87.5 dB

 
5 890  (vč. DPH)
3 ks | Skladem

12" (300 mm), 1000/2000 W, 4+4 Ohmy, 87.1 dB

 
5 890  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

15" (380 mm), 700/1400 W, 4+4 Ohmy, 88.1 dB

 
3 990  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

10" (250 mm), 300/600 W, 4+4 Ohmy, 81.0 dB, hloubka jen 75 mm

 
4 690  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

12" (300 mm), 300/600 W, 4+4 Ohmy, 82.9 dB, hloubka jen 79 mm

 
2 190  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

10" (250 mm), 300/600 W, 4+4 Ohmy, 87.9 dB

 
2 390  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

12" (300 mm), 300/600 W, 4+4 Ohmy, 89.6 dB

 
2 390  (vč. DPH)
4 ks | Skladem

12" (300 mm), 300/600 W, 4 Ohmy, 89.6 dB

 
3 590  (vč. DPH)
4 ks | Skladem

10" (250 mm), 500/1000 W, 4+4 Ohmy, 86.2 dB

 
3 990  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

12" (300 mm), 500/1000 W, 4+4 Ohmy, 86.5 dB

 
1 890  (vč. DPH)
6 ks | Skladem

100+20 mm, 50/100 W, 4 Ohmy, 70-20000 Hz, 87 dB, PÁR

 
2 090  (vč. DPH)
6 ks | Skladem

130+20 mm, 60/120 W, 4 Ohmy, 70-20000 Hz, 90 dB, PÁR

 
2 490  (vč. DPH)
6 ks | Skladem

165+20 mm, 75/150 W, 4 Ohmy, 58-20000 Hz, 91 dB, PÁR

 
2 490  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

5x7"+20 mm, 70/140 W, 4 Ohmy, 58-20000 Hz, 91 dB, PÁR

 
2 990  (vč. DPH)
6 ks | Skladem

6x9"+20 mm, 80/160 W, 4 Ohmy, 50-20000 Hz, 92 dB, PÁR

6 490  (vč. DPH)
0 ks |

Do 2 týdnů

165+25 mm, 200/400 W, 4 Ohmy, 93 dB, 50-20000 Hz, PÁR

 
5 990  (vč. DPH)
3 ks | Skladem

165+75+25 mm, 150/300 W, 4 Ohmy, 93 dB, 50-20000 Hz, PÁR

 
990  (vč. DPH)
0 ks |

Do 2 týdnů

100+13 mm, 30/60 W, 4 Ohmy, 120-20000 Hz, 91.5 dB, PÁR

 
1 090  (vč. DPH)
3 ks | Skladem

130+13 mm, 40/80 W, 4 Ohmy, 80-20000 Hz, 90.5 dB, PÁR

1 190  (vč. DPH)
6 ks | Skladem

4x6"+13 mm, 40/80 W, 4 Ohmy, 80-20000 Hz, 90.1 dB, PÁR

 
1 390  (vč. DPH)
3 ks | Skladem

165+13 mm, 60/120 W, 4 Ohmy, 60-20000 Hz, 90 dB, PÁR

 
1 449  (vč. DPH)
3 ks | Skladem

165+13 mm, 50/100 W, 4 Ohmy, 65-20000 Hz, 93 dB, hloubka jen 48 mm, PÁR

 
1 949  (vč. DPH)
0 ks |

Do 2 týdnů

6x9"+66+13 mm, 60/120 W, 4 Ohmy, 60-20000 Hz, 93.6 dB, PÁR

 
13 490  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

165+25 mm, 300/500 W, 2 Ohmy, 93 dB, 50-20000 Hz, PÁR

5 690  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

8" (200 mm), aktivní subwoofer, 200 W RMS, 50-150 Hz, pod sedačku

 
6 990  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

12" (300 mm), 300/600 W, 4+4 Ohm, Bassreflex, 550 x 403 x 356 mm

 
9 090  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

10" (250 mm), 1500/3000 W, 4+4 Ohmy, 86 dB, Fs 50 Hz

 
9 390  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

12" (300 mm), 1500/3000 W, 4+4 Ohmy, 86 dB, Fs 46 Hz

 
11 890  (vč. DPH)
1 ks | Skladem

15" (380 mm), 1500/3000 W, 4+4 Ohmy, 85 dB, Fs 37.82 Hz

 
4 290  (vč. DPH)
2 ks | Skladem

8" (200 mm), 300/600 W, 4+4 Ohmy, 86 dB, Fs 51.34 Hz

 
6 990  (vč. DPH)
4 ks | Skladem

2DIN, bez mechaniky, USB, SD, Bluetooth, AUX, 7" displej, Apple Carplay,...