• Naše akce
 • Nejnovější
 • Nejprodávanější
 • Podle značky
 • Dárkové poukazy
 • Montáže autohifi
 • Kamenná prodejna
 • O nás & Kontakty
 • Naše úspěchy
 • Autohifi blog
 • Detailing blog
 • Aktuality
Jak budeme nyní fungovat v průběhu omezení?

Jak budeme nyní fungovat v průběhu omezení?

Jiří Karlovský
15.03.2020
0

V rámci boje s coronavirem COVID-19 vláda České republiky zavádí různé typy omezení, které ovlivňují fungování nás všech. Vzhledem k tomu, že přijímáme značné množství dotazů týkajících se naší otevírací doby, fungování dílny a odesílání zásilek, rozhodli jsme se touto formou Vás všechny informovat a i požádat o součinnost. I v těchto dnech se budeme snažit vyjít všem našim zákazníkům maximálně vstříc. Berte ale však v úvahu, zda-li je nutné fyzicky navštívit naší prodejnu v případě, kdy jste nachlazeni, nebo si nejste jisti svým zdravotním stavem.  Sice se nyní budeme snažit udržet fungování naší společnosti na dostatečně stabilní míře tak, aby naši zaměstnanci nebyli omezeni na odměnách, ale stále je zde ono zdraví, které je pro nás všechny mnohem přednější.

1) Odesílání zásilek

Odesílání zásilek z e-shopu bude probíhat standardním způsobem. V tomto případě zvažte Vy, zda-li upřednostníte rychlost dodání, nebo cenu dopravného. 100% spolehlivost rychlého dodání nyní můžeme garantovat takřka jen prostřednictvím kurýrní služby PPL. Ačkoliv Zásilkovna garantovala svozy, není nám moc jasné, kde by si naši zákazníci měli balíček převzít, když více jak 80% výdejních míst bude v následujících dnech uzavřených. Fungování České pošty není doposud moc průhledné. V případě volby jiného dopravce, jak PPL, bude tedy termín odeslání pozdržen, nebo po domluvě změněn. Ceny dopravného se u žádného z přepravců nikterak nemění.

AKTUALIZACE pro odesílání zásilek přes Zásilkovnu: V případě, kdy bude Vámi zvolená pobočka uzavřena, bude balíček dovežen na nejbližší možnou pobočku (výdejní místo). Pakliže toto pro Vás není problém, můžete využít i tohoto přepravce a tím pádem i dopravného zdarma již od 500,-Kč!

2) Prodejna

Naše prodejna spadá do druhé kategorie vyjímek. Tedy prodejny, kde naleznete i výdejní místo přepravní společnosti Zásilkovna. Budeme mít tedy standardně otevřeno. Budeme přijímat i vydávat zásilky od Zásilkovny. V tomto bodě ale musíme opět zdůraznit, abyste zvážili, zda-li je opravdu 100% nutné jet k nám na prodejnu, nebo by nebylo lepší si daný produkt buď od nás nechat poslat, nebo na přijatou zásilku počkat do okamžiku, dokud nebudete 100% fit, nebo dokud nepominou veškerá omezení. Otevírací doba naší prodejny se nemění, bude tedy otevřeno a my budeme k dispozici Po-Pá 09:00-17:00 hod.

3) Montážní dílna

V rámci montáží autohifi budeme realizovat pouze zakázky již přijaté a nasmlouvané. Nové montáže v tuto chvíli nasmlouváváme z časových důvodů až od druhé poviny měsíce května. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 777 003 124 nebo na e-mail info@carmedia.cz. Děkujeme.

Komentáře

Hodnocení zákazníků

Podělte se i o vlastní zkušenosti!
Budeme vděční, pokud zanecháte recenzi, ta může být užitečná pro ostatní uživatele našich stránek.
Přidat hodnocení

Zatím je zde prázdno..

Přidat hodnocení