Rychlý kontakt po telefonu
777003124 & 607951179

VBF - Novinky mezi tlumícími a odhlučňujícími materiály

Posted by   Jiří Karlovský
09.05.2017
0
VBF - Novinky mezi tlumícími a odhlučňujícími materiály

Tozšířili jsme nabídku špičkového tlumícího a odhlučňujícího materiálu VBF hned trojící atraktivních materiálů. Stávající portfólio butylových materiálů VBF Noise Protection je doplněno novými řadami neoprenového materiálu a materiály polyuretanovými.

Co je tedy nového?
1) Původní VBF Noise Neoprene 9 byl nahrazen nástupcem s vyšší gramáží. Tedy za VBF Noise Neoprene 10. Skvělá je skutečnost, že výrobce i u vyšší gramáže neoprenu nenavyšuje cenu a ta stále zůstává na atraktivních 299,- Kč vč. DPH za plát o velikosti 50x100 cm

2) Neopreny byly rozšířeny o VBF Noise Neoprene 4. Tento typ neoprenu je oproti tlustším variantám podstatně více flexibilní, lépe se tvaruje a dá se krásně "došponovat", což není možné prakticky u žádného jiného z neoprenových materiálů. VBF Noise Neoprene 4 je navíc k dostání za skvělých 179,-Kč za plát o velikosti 50x100 cm!

3) VBF Sound Wave je další z žhavých novinek. Odhlučňující & tlumící materiál s jehlánkovým designem. Tento materiál je skvělou varantou v případě odhlučňování kapoty, tlumení dveřních výplní, střechy, ale i boxů atd. Tak jak bývá zvykem, tak i u varianty Wave je skvělá cena, která je výrazně nižší, než u konkurenčních materiálů. Plát o velikosti 50x50 cm můžete zakoupit za 209,-Kč vč. DPH!

4) VBF Sound Bitoplast - vodě odolný polyuretanový materiál s vynikajícími odhlučňujícími a termoizolačními vlastnostmi. Luxusní varianta pro odhlučňování plošně interiérových výplní. Plát o velikosti 50x50 cm je k dostání v ceně 189,-Kč vč. DPH!

5) Plošné snížení cen butylového materiálu. Pro rok 2017 výrobce dokonce snížil ceny tlumících materiálů VBF Noise Protection. Proto nyní je k dostání 1.5 mm gramáž v ceně 179,-Kč, 2.0 mm v ceně 209,-Kč, 3.0 mm v ceně 259,-Kč a 4.0 mm gramáž v ceně 319,-Kč vč. DPH za plát o velikosti 50x70 cm.


Odhlučňujeme za bezkonkurenční ceny!
Díky těmto atraktivním změnám nabízíme odhlučňování vozidel za naprosto bezkonkurenční ceny. Po doskladnění nových materiálů a změně cenových podmínek antivibračních materiálů jsme provedli již první montáž odhlučnění vozidla, a to v případě Kia Soul. V tomto případě jsme odhlučnili všechny 4 dveře a zároveň jsme řádně dveře vytlumili pro lepší zvukový účinek. V tomto případě došlo prakticky k dvojitému navrstvení materiálů butylových s neoprenovým na vnitřní straně a poté uzavření dveří další vrstvou materiálu butylového. To vše za bezkonkurenční cenu kolem 7.000,-Kč vč. DPH!

Využíjte i Vy bezkonkureční nabídky odhlučnění v jediné profesionální dílně v ČR s možností přítomnosti u montáže!

VBF - Novinky mezi tlumícími a odhlučňujícími materiályKomentáře

Nenalezeny žádné dotazy ani recenze

Nový příspěvek

Ohlasy zákazníků