Rychlý kontakt po telefonu
777003124 & 607951179

Auto Finesse Tripple All In One Polish 250 ml leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku

19 ks
TRI250

269 
(včetně DPH)

40 dní na vrácení zboží bez udání důvodu

Poštovné po ČR zdarma u objednávek nad 500,-Kč

Garance nízkých cen

Kamenná prodejna autohifi Hradec Králové


Auto Finesse Tripple All In One Polish 250 ml leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku: jedna z nejefektivnějších leštěnek na trhu s příměsí carnaubského vosku.

+

Auto Finesse Tripple All In One Polish 250 ml leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku: jedna z nejefektivnějších leštěnek na trhu s příměsí carnaubského vosku.

Auto Finesse Tripple je špička mezi leštěnkami, která dodá Vašemu laku hluboký lesk. Vhodná jak pro ruční, tak i strojní leštění!

Tripple disponuje vysokými čistícími účinky a zkrývá drobné poškození laku. Díky přítomnosti carnaubského vosku nabízí vysokou životnost. Tripple odstraňuje oxidaci a kontaminaci pomocí čištících rozpouštěděl. Jemnou rafinací povrchu získáte vysoký lesk. Tripple zanechává ultra tenkou fólii, díky které zakryje drobné vady, a dále stanoví vrstvu T1 carnaubského vosku, která chrání povrch a udržuje lesk.

Tripple funguje velmi rychle. Vytváří hluboký, vlhký, lesklý povrch. Jeho ultra-jemné brusné a snadné leštění je užitečné zejména na světlé, temperamentní typy barev.

Tato leštěnka je vhodná pro odstraňování defektů laku, škrábánců, oxidace.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Tripple patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.

Objem: 250 ml

Hmotnost 0.3 kg

Cena za 1ks

Promo video Auto Finesse:

Základní vlastnosti

Výrobce:
Auto Finesse
Cena za:
kus
Kvalitní leštěnka, nadprůměrná schopnost maskování škrábanců oproti obdobným produktům 2/3 v 1 od konkurečních firem. Po aplikaci beading jak na čerstvě navoskovaném autě. Ideální pro začínající detailery, nebo na "ulehčení práce" s voskováním zádveří, pod kapotou atp.
Napsat dotaz či recenzi

Akční nabídka Září 2017

Nenechá Vás chladnými

Dobré vědět